همکاری سامانه بهتیام و داروخانه ویتامین ث

بهتیام سامانه معرفی و اطلاع‌رسانی محصولات سلامت با همکاری داروخانه‌های معتبر است که با استفاده از دانش فناوری اطلاعات در مسیر ارتقای‌ سلامت افراد جامعه حرکت می‌کند. این سامانه زیر نظر پزشکان داروساز و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های معتبر کشور، هدف سلامت حداکثری جامعه را دنبال می‌کند. بهتیام با همکاری و معرفی داروخانه‌های متعدد به کاربران کمک می‌کند تا در کمترین زمان، بهترین، مناسب‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین محصولات سلامت را به صورت آنلاین خریداری کنند. از سوی دیگر، این سامانه به داروخانه‌های بزرگ و برتر کمک می‌کند تا با تمرکز در حوزه تخصصی خود بتوانند به آسانی خدمات فروش آنلاین خود را مدیریت کنند.

یکی از داروخانه‌های همکار، داروخانه آنلاین ویتامین ث است. این داروخانه فعالیت خود را از دی ماه سال ۹۸ با هدف ارتقای خدمت‌رسانی در فضایی بجز فضای فیزیکی داروخانه آغاز کرده و در تلاش است به مرجع تخصصی نقد، بررسی و فروش اینترنتی محصولات سلامت‌محور غیردارویی تبدیل شود. محصولات این داروخانه در دسته‌های مختلفی از جمله مکمل‌های تعذیه‌ای، شیرخشک، محصولات آرایشی و بهداشتی، تجهیزات پزشکی، خانگی و… عرضه می‌شوند. کاربران و مشتریان ویتامین ث می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست محصولات مورد نظر خود، وب‌سایت ویتامین ث را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان، محصولات خود را انتخاب و خریداری کنند.

بهتیام با همکاری داروخانه‌های مختلف، خدمات خود را به کاربران سراسر کشور ارائه می‌کند تا بتوانند براساس قوانین جاری کشور، در هر کجا که هستند محصولات سلامت خود را پیدا کنند و سفارش دهند. بهتیام التزام به قوانین تجاری، اداری و حقوقی کشور را در اولویت خود قرار داده و در این حوزه کوشا خواهد بود.

سامانه بهتیام به عنوان یکی از محصولات خانواده شرکت همراه زندگی سلامت در مسیر ایجاد سلامت ماندگارتر در جامعه تلاش می‌کند. این سامانه در کنار بهزی و به‌کست، به صورت روزانه به جمع کثیری از کاربران خدمات سلامت ارائه می‌دهد. همراه زندگی سلامت تلاش می‌کند تا نیازهای اصلی یک فرد که با چالش‌های سلامتی روبه‌روست را با تکیه بر فناور‌ی‌های نوین برآورده سازد.

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا