لایو ۲ بهزی: خودمراقبتی در زنان، زایمان و نازائی با دکتر فرناز مشیری

همانطور که در  لایو قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان  بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی ، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد.به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزیbehzee.ir ) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در بخش دوم لایو بهزی تصمیم گرفتیم تا با همراهی خانم دکتر فرناز مشیری – متخصص و جراح زنان، زایمان و نازایی، به بررسی روش های خود مراقبتی در بیماری های زنان به صورت کلی و در دوران قرنطینه بپردازیم چون سلامت زنان و مادران منشا بخش قابل توجهی از سلامت و کیفیت زندگی در جهان است.

در ویدئو زیر میتوانید گفتگوی ما با ایشان را بشنوید و نکات مهمی را در زمینه خود مراقبتی در حوزه زنان بیابید. در لایو به بررسی سوالات زیر پرداختیم :

  1. خود مراقبتی در حوزه زنان چیست و چند اصل دارد؟
  2. چه کارهایی را باید از سنین کم انجام دهیم تا بدن ما در بزرگسالی سلامت باشد؟
  3. چه باور های غلط و اشتباهاتی در مسیر خود مراقبتی خانم وجود دارد؟
  4. در این مدت پزشکان زنان با چه نوع بیمارانی بیشتر روبه رو بوده اند؟
  5. آیا میشود از خود مراقبتی افراطی و ناسالم به وسواس دچار شویم؟
  6. علت کیست تخمدان چیست؟ چالش ها و عوارض ناشی از این بیماری چیست؟
  7. علت ترشحات رحمی چیست و عفونت ها چطور بوجود می آیند؟
  8. نحوه فریز تخمک و جنین به چه شکل است و تا چه زمانی امکان فریز وجود دارد؟
  9. آیا میتوان جنسیت جنین را مشخص کرد
  10. خود مراقبتی از بعد از ۴۰ سالگی و در دوران یائسگی به چه شکل است؟

با ما همراه باشید

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

تیم به‌کست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

چه لامپ‌هایی سرطان‌زا هستند؟

دوشنبه 22 اردیبهشت 1399
در نوشته های قبلی دیدیم که رعایت اصول خودمراقبتی چون تغذیه مناسب، ورزش کافی، توجه به خواب و بهداشت روان میتواند بیشتر از هر دارو و روش درمانی سلامتی را تضمین کرده و عمر را طولانی تر و زندگی را با کیفیت تر سازد. در این نوشته میخواهیم به یکی […]
به‌کست