لایو ۴ بهزی: خودمراقبتی بیماری‌های ریه و کرونا با دکتر عاطفه عابدینی

همانطور که در  لایو قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان  بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی ، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد.به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزیbehzee.ir ) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در بخش چهارم لایو بهزی تصمیم گرفتیم تا با همراهی خانم دکتر عاطفه عابدینی – فوق تخصص بیماری های ریه از بیمارستان مسیح دانشوری به بررسی روش های خود مراقبتی در بیماری های ریه به صورت کلی و در دوران قرنطینه بپردازیم.

در ویدئو زیر میتوانید گفتگوی ما با ایشان را بشنوید و نکات مهمی را در زمینه خود مراقبتی در حوزه ریه بیابید. در لایو به بررسی سوالات زیر پرداختیم :

  1. چه راهی هست که در دوران کرونا از سلامت ریه  اطمینان یابیم؟
  2. آیا آزمایشی برای تشخیص آنتی ژن های کرونا در ایران وجود دارد؟
  3. چه بیماری هایی زمینه خطر برای ابتلا به کرونا را مشخص میکند؟
  4. آیا تست های کرونا را در منزل میشود انجام داد؟
  5. تغذیه آیا تاثیری روی پیشگیری از ابتلا به کرونا  دارد؟

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

تیم به‌کست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

لایو 12 بهزی: خودمراقبتی ریه و جراحی قفسه سینه با دکتر فرحناز صادق بیگی

سه‌شنبه 6 خرداد 1399
همانطور که در  لایو قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان  بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، […]
به‌کست