لایو 4 بهزی: خودمراقبتی بیماری‌های ریه و کرونا با دکتر عاطفه عابدینی

تیم بهزی تلاش می‌کند در کنار آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) او، از بهترین روش‌های خودمراقبتی و درمان بیماری‌های مختلف در سراسر جهان آگاه باشد. در همین راستا در کنار ارائه خدمات روزانه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، آخرین یافته‌ها و اطلاعات جدید در حوزه خودمراقبتی را در قالب لایو گفت‌وگو با متخصصان، به مخاطبان خود معرفی می‌کند.

در بخش چهارم لایو بهزی تصمیم گرفتیم تا با همراهی خانم دکتر عاطفه عابدینی – فوق تخصص بیماری های ریه از بیمارستان مسیح دانشوری به بررسی روش های خود مراقبتی در بیماری های ریه به صورت کلی و در دوران قرنطینه بپردازیم.

محتوای گفت‌وگو درباره خودمراقبتی بیماری‌های ریه و کرونا

  1. چه راهی هست که در دوران کرونا از سلامت ریه  اطمینان یابیم؟
  2. آیا آزمایشی برای تشخیص آنتی ژن های کرونا در ایران وجود دارد؟
  3. چه بیماری هایی زمینه خطر برای ابتلا به کرونا را مشخص میکند؟
  4. آیا تست های کرونا را در منزل میشود انجام داد؟
  5. تغذیه آیا تاثیری روی پیشگیری از ابتلا به کرونا  دارد؟

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا