لایو 12 بهزی: خودمراقبتی ریه و جراحی قفسه سینه با دکتر فرحناز صادق بیگی

تیم بهزی تلاش می‌کند در کنار آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) او، از بهترین روش‌های خودمراقبتی و درمان بیماری‌های مختلف در سراسر جهان آگاه باشد. در همین راستا در کنار ارائه خدمات روزانه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، آخرین یافته‌ها و اطلاعات جدید در حوزه خودمراقبتی را در قالب لایو گفت‌وگو با متخصصان، به مخاطبان خود معرفی می‌کند.

در بخش دوازدهم لایو بهزی تصمیم گرفتیم تا با همراهی خانم دکتر فرحناز صادق بیگی، فوق تخصص جراحی قفشه سینه و ریه از بیمارستان مسیح دانشوری به بررسی روش های خود مراقبتی در جراحی های ریه و  قفسه سینه، به صورت کلی و در دوران قرنطینه بپردازیم.

محتوای گفت‌وگو درباره خودمراقبتی ریه و جراحی قفسه سینه

  1.  آیا کرونا بعد از بهبودی به ریه ها آسیب میزند؟
  2. اکسیژن موجود در خون به چه معنی است ؟
  3. دستگاه های اندازه گیری میزان اکسیژن خون (پالش اکسی متر) چطور کار میکنند؟
  4. آیا اگر یک قسمت ریه برداشته شود، ریه خود را بازسازی میکند؟
  5. آیا در دوران کرونا باید جراحی های قفسه سینه را انجام داد؟
  6. از طریق بهزی چطور میتوانیم در مورد خود مراقبتی بعد از جراحی لوله تراشه آموزش بگیریم؟

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا