لایو ۱۵ بهزی: خودمراقبتی در بیماری‌های عفونی، آمیزشی و ایدز با دکتر طاهره سوری

همانطور که در  لایو قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان  بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی ، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد. به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزیbehzee.ir ) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در بخش پانزدهم لایو بهزی تصمیم گرفتیم تا با همراهی خانم دکتر طاهره سوری – متخصص بیماری های عفونی، به بررسی روش های خود مراقبتی در بیماری های عفونی وآمیزشی از جمله ایدز و اچ پی وی  بپردازیم، در بهزی هم کاربران تا حدی زیادی با این مشکلات دست و پنجه نرم میکنند و خود مراقبتی بیماری های آمیزشی از برنامه های پر تعداد محبوب درخواستی کاربران در اپلیکیشن بهزی است.

محتوای بحث شده در لایو بیماری های عفونی

  1. ایدز چیست و تفاوت آن با بیماری های HIV و HPV چسیت؟
  2. عوامل انتقال دهنده ایدز چیست
  3. چه عواملی به اشتباه انتقال دهنده ایدز محسوب میشوند؟
  4. آیا با داشتند AIDS میشود زندگی طبیعی داشت
  5. اگر ناگهان با یک بیمار ایدز برخورد خطر ناک داشتیم باید چه کنیم ؟
  6. خود مراقبتی و سبک زندگی سالم برای بیماران مبتلا به ایدز چیست؟

 

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

تیم به‌کست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

6 درمان خانگی برای تپش قلب

چهارشنبه 11 تیر 1399
احتمالاً برای شما هم پیش آمده که قلب‌تان خیلی سریع‌تر از حالت عادی بتپد. ممکن است فقط چند ثانیه یا بیشتر طول بکشد و در هر موقعیتی اتفاق بیفتد. محرک‌های مختلفی مانند استرس، ورزش، مصرف دارو و در مواقع نادر، بیماری‌، باعث افزایش ضربان قلب می‌شوند. در این مطلب با […]
به‌کست