لایو 15 بهزی: خودمراقبتی در بیماری‌های عفونی، آمیزشی و ایدز با دکتر طاهره سوری

تیم بهزی تلاش می‌کند در کنار آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) او، از بهترین روش‌های خودمراقبتی و درمان بیماری‌های مختلف در سراسر جهان آگاه باشد. در همین راستا در کنار ارائه خدمات روزانه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، آخرین یافته‌ها و اطلاعات جدید در حوزه خودمراقبتی را در قالب لایو گفت‌وگو با متخصصان، به مخاطبان خود معرفی می‌کند.

در بخش پانزدهم لایو بهزی تصمیم گرفتیم تا با همراهی خانم دکتر طاهره سوری – متخصص بیماری های عفونی، به بررسی روش های خودمراقبتی در بیماری های عفونی و آمیزشی از جمله ایدز و اچ پی وی  بپردازیم، در بهزی هم کاربران تا حدی زیادی با این مشکلات دست و پنجه نرم میکنند و خودمراقبتی بیماری های آمیزشی از برنامه های پر تعداد محبوب درخواستی کاربران در اپلیکیشن بهزی است.

محتوای گفت‌وگو درباره بیماری‌های عفونی

  1. ایدز چیست و تفاوت آن با بیماری های HIV و HPV چسیت؟
  2. عوامل انتقال دهنده ایدز چیست
  3. چه عواملی به اشتباه انتقال دهنده ایدز محسوب میشوند؟
  4. آیا با داشتند AIDS میشود زندگی طبیعی داشت
  5. اگر ناگهان با یک بیمار ایدز برخورد خطر ناک داشتیم باید چه کنیم ؟
  6. خود مراقبتی و سبک زندگی سالم برای بیماران مبتلا به ایدز چیست؟

 

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا