لایو 16 بهزی: خودمراقبتی در زنان، زایمان و نازائی بخش 2 با دکتر فرناز مشیری

تیم بهزی تلاش می‌کند در کنار آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) او، از بهترین روش‌های خودمراقبتی و درمان بیماری‌های مختلف در سراسر جهان آگاه باشد. در همین راستا در کنار ارائه خدمات روزانه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، آخرین یافته‌ها و اطلاعات جدید در حوزه خودمراقبتی را در قالب لایو گفت‌وگو با متخصصان، به مخاطبان خود معرفی می‌کند.

در هفته های گذشته لایو ابتدایی در مورد سلامت زنان در بهزی برگزار شد که با توجه به درخواست بسیار زیاد در این حوزه برنامه دیگری صرفا برای بررسی موضوع  سلامت زنان بالای 30 سال برگزار گردید. در این بخش نیز با همراهی خانم دکتر فرناز مشیری،متخصص و جراح زنان، زایمان و نازایی، به بررسی روش های خود مراقبتی در بیماری های زنان بالای 30 سال تا زمان یائسگی پرداختیم

محتوای گفت‌وگو در بخش دوم لایو حوزه زنان، زایمان و نازایی

  1. شایع ترین بیماری های زنان بالای 30 سال چیست؟
  2. فیبرم چیست و علت بوجود آمدن آن در بدن چیست؟
  3. HPV چست و به چه علت بوجود می آید؟
  4. علائم خطر اصلی که باید توسط خانم ها برای بررسی وضعیت سلامتی در نظر گرفته شود چیست؟
  5. چه آزمایش هایی باید برای تشخیص نوع بیماری انجام داد؟
  6. آیا کرونا خطر بیماری های زنان را افزایش میدهد؟
  7. آندومتریوز چیست و چرا موجب اختلال در سلامت زنان میشود؟
  8. کیست تخمدان چیست و چه خطراتی در زندگی زنان دارد؟

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا