لایو ۱۷ بهزی: آموزش خودمراقبتی در عزت‌نفس کودکان با دکتر الهام حبیبی

 همانطور که در  لایو قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان  بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی ، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد.به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزیbehzee.ir ) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

محتوای بحث شده در لایو عزت نفس کودکان

  1. عزت نفس و اعتماد به نفس چیست؟ و تفاوت آنها چیست؟
  2. علائم عزت نفس پایین چیست؟
  3. علل ایجاد عزت نفس پایین در کودکان از چه چیزی ناش است؟
  4. به چه روش هایی در منزل میتوانیم اضطراب را در کودکان کاهش دهیم
  5. روش های بالا بردن عزت نفس در کودکان چیست؟
  6. پرسش و پاسخ کاربران در مورد عزت نفس و بهداشت روان کودکان

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

تیم به‌کست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دسترسی به ابزار و تجهیزات سلامتی یکی از پیش نیاز های خودمراقبتی موفق بیماران

دوشنبه 23 تیر 1399
همانطور که در نوشته های قبل خواندید بهزی سامانه آموزش خود مراقبتی به بیماران و پیگیری درمان و فالوآپ است. تیم بهزی معتقد است که خودمراقبتی، مجموعه ای از اقدامات و فعالیت های آگاهانه ای است که هر فرد سالم یا بیمار برای حفظ و ارتقای سلامت و بهبود خود و […]
به‌کست