لایو ۱۹ بهزی: خودمراقبتی در معلولیت جسمی و حرکتی با دکتر کامران عاروان

 همانطور که در  لایو قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان  بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی ، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد.به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزیbehzee.ir) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در همین راستا به مناسبت روز معلولین جسمی حرکتی ، از آقای دکتر کامران عاروان ، مدیر عامل جامعه معلولین ایران دعوت کردیم تا برای بررسی موضوع خود مراقبتی در معلولین جسمی و حرکتی با ما همراه باشند.

محتوای بحث شده در لایو معلولان جسمی و حرکتی

  1. به چه چیزی معلولیت جسمی- حرکتی گفته میشود
  2. آیا روش های تغدیه خاصی برای توان یابان جسمی – حرکتی وجود دارد؟
  3. معلولین جسمی حرکتی معمولا به چه بیمارای های ثانویه ای دچار میشوند؟ پوکی استخوان- کم خونی – دیابت
  4. وضعیت بهداشت روان در معلولین جسمی حرکتی  به چه شکل باید باشد؟
  5. پیگیری روزانه مسیر بهبود معلولین جسمی حرکتی  به چه شکل است؟
  6. جامعه معلولین کشور چه خدماتی را ارائه میکند و چه افرادی میتوانند در آن عضو شوند؟

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

تیم به‌کست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

لایو 20 بهزی: تغذیه مکمل در شیرخواران و کودکان با دکتر اسفندیار مالی

پنج‌شنبه 9 مرداد 1399
همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان  بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن […]
به‌کست