لایو 20 بهزی: تغذیه مکمل در شیرخواران و کودکان با دکتر اسفندیار مالی

تیم بهزی تلاش می‌کند در کنار آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) او، از بهترین روش‌های خودمراقبتی و درمان بیماری‌های مختلف در سراسر جهان آگاه باشد. در همین راستا در کنار ارائه خدمات روزانه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، آخرین یافته‌ها و اطلاعات جدید در حوزه خودمراقبتی را در قالب ملاقه و لایو گفت‌وگو با متخصصان، به مخاطبان خود معرفی می‌کند.

در همین راستا در این قسمت با آقای دکتر اسفندیار مالی متخصص نوزادان، کودکان و نوجوانان همراه هستیم تا ببینیم که چه مطالبی باید مورد نظر باشد تا فرزندان ما تغذیه درستی در دوره شیرخوارگی داشته باشند.

محتوای گفت‌وگو درباره تغذیه مکمل در شیرخواران

  1. تغذیه مکمل برای شیرخواران از چه زمانی باید آغاز شود؟
  2. تدریجی شروع شدن غذای مکمل به چه معنی است؟
  3. ماندگاری غذای کودک تا چند روز است؟
  4. چرا شیرخواران باید آب در کنار غذا میل کنند؟
  5. چه نوع غذاهایی در طول 8 هفته اول باید برای کودک آماده شود؟

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا