لایو ۲۰ بهزی: تغذیه مکمل در شیرخواران و کودکان با دکتر اسفندیار مالی

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان  بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی ، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد.به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزیbehzee.ir) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در همین راستا در این قسمت  با آقای دکتر اسفندیار مالی متخصص نوزادان، کودکان و نوجوانان همراه هستیم تا ببینیم که چه مطالبی باید مورد نظر باشد تا فرزندان ما تغذیه درستی در دوره شیرخوارگی داشته باشند.

محتوای گفتگو در لایو تغذیه مکمل در شیرخواران

  1. تغذیه مکمل برای شیرخواران از چه زمانی باید آغاز شود؟
  2. تدریجی شروع شدن غذای مکمل به چه معنی است؟
  3. ماندگاری غذای کودک تا چند روز است؟
  4. چرا شیرخواران باید آب در کنار غذا میل کنند؟
  5. چه نوع غذاهایی در طول ۸ هفته اول باید برای کودک آماده شود؟

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

تیم به‌کست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اثرات احساس تنهایی ناشی از کرونا بر بدن چیست؟

چهارشنبه 15 مرداد 1399
باکمی دقت به زندگی خود یا اطرافیانمان متوجه می‌شویم که بیشتر افراد در دوره‌ای از زندگی خود احساس تنهایی را تجربه کرده‌اند، مثلاً وقتی فردی کسی را که عاشقانه دوست دارد از دست بدهد ممکن است تا مدت‌زمانی احساس تنهایی کند و حتی در دل جمع و میان افراد هم […]
به‌کست