لایو 21 بهزی: خودمراقبتی در ریزش مو با دکتر لیلا شیربیگی

تیم بهزی تلاش می‌کند در کنار آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) او، از بهترین روش‌های خودمراقبتی و درمان بیماری‌های مختلف در سراسر جهان آگاه باشد. در همین راستا در کنار ارائه خدمات روزانه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، آخرین یافته‌ها و اطلاعات جدید در حوزه خودمراقبتی را در قالب لایو گفت‌وگو با متخصصان، به مخاطبان خود معرفی می‌کند.

در قسمت ۲۱ از لایو بهزی با موضوع خودمراقبتی در ریزش مو در خدمت خانم دکتر لیلا شیربیگی ، متخصص طب ایرانی و پوست و مو بودیم. در این لایو به بررسی علل ریزش مو و چند دستور قابل استفاده برای درمان آن پرداختیم. با توجه به علاقمندی شرکت کنندگان از خانم دکتر درخواست خواهیم کرد تا مجددا در یک لایو دیگر همراهمان باشند!

محتوای گفت‌وگو درباره ریزش مو

  1. چرا ریزش مو در مردان و زنان اتفاق می افتد؟
  2. آیا علت ریزش مو التهاب و چربی پوست سر است؟
  3. دستور رب انار برای کاهش ریزش مو چگونه است ؟
  4. دستور ماسک ختمی سفید برای تقویت مو چیست؟
  5. چه آزمایش هایی را برای ریزش مو باید انجام دهیم؟
  6. چه غذاهایی را برای ریزش مو باید مصرف کنیم؟
  7. آیا سدر و حنا برای ریزش مو مناسب هستند؟

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا