لایو ۲۱ بهزی: خودمراقبتی در ریزش مو با دکتر لیلا شیربیگی

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان  بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی ، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد.به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در قسمت ۲۱ از لایو بهزی با موضوع خودمراقبتی در ریزش مو در خدمت خانم دکتر لیلا شیربیگی ، متخصص طب ایرانی و پوست و مو بودیم. در این لایو به بررسی علل ریزش مو و چند دستور قابل استفاده برای درمان آن پرداختیم. با توجه به علاقمندی شرکت کنندگان از خانم دکتر درخواست خواهیم کرد تا مجددا در یک لایو دیگر همراهمان باشند!

محتوای گفتگو در لایو ریزش مو

  1. چرا ریزش مو در مردان و زنان اتفاق می افتد ؟
  2. آیا علت ریزش مو التهاب و چربی پوست سر است؟
  3. دستور رب انار برای کاهش ریزش مو چگونه است ؟
  4. دستور ماسک ختمی سفید برای تقویت مو چیست؟
  5. چه آزمایش هایی را برای ریزش مو باید انجام دهیم؟
  6. چه غذاهایی را برای ریزش مو باید مصرف کنیم؟
  7. آیا سدر و حنا برای ریزش مو مناسب هستند؟

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

تیم به‌کست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اگر به دلیل کرونا در خانه هستید و احساس تنهایی دارید چه‌کارهایی می‌توانید انجام دهید؟

دوشنبه 20 مرداد 1399
بیشتر افراد در طی زندگی خود احساس تنهایی را به‌صورت کوتاه‌مدت تجربه کرده‌اند اما حضور کرونا باعث شد به دلیل در خانه ماندن و کاهش ارتباطات اجتماعی شرایط کمی سخت‌تر از قبل شود. دل همه ما برای جمع‌های دوستانه و بدون نگرانی، دورهمی های خانوادگی، مهمان آمدن و مهمانی رفتن […]
به‌کست