لایو ۲۲ بهزی: خودمراقبتی در کم‌خونی ناشی از فقر آهن با دکتر مجید خوشرو

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان  بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی ، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد.به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در قسمت ۲۲ از لایو بهزی با موضوع خودمراقبتی در کم خونی فقر آهن در خدمت آقای دکتر مجید خوشرو پزشک عمومی و محقق و پژوهشگر حوزه کم خونی بودیم. در این لایو به بررسی علل کم خونی فقر آهن و چند دستور قابل استفاده برای درمان آن پرداختیم. با ما همراه باشید. سایر لایو های بهزی را میتوانید از طریق آپارات و یا وبلاگ در سایت behzee.com ببینید.

محتوای گفتگو در لایو کم خونی

  1. علت کم خونی فقر آهن چیست؟
  2. آیا علت کم خونی تغذیه نامناسب است؟
  3. روش خود مراقبتی برای بهبود کم خونی چیست؟
  4. چه دارو هایی برای کم خونی تجویز میشود وعوارض آنها چیست؟

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

تیم به‌کست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

چرا برای جلوگیری از ویروس کرونا نباید از ماسک فیلتردار استفاده کنیم؟

یکشنبه 26 مرداد 1399
ویروس کرونا باعث شده تا برای مراقبت از سلامتی خود و اطرافیانمان با انواع ماسک‌ها آشنا شویم. به همین دلیل مدام به دنبال پیدا کردن راحت‌ترین نوع ماسک هستیم و ممکن است برای تنفس راحت‌تر جذب ماسک‌هایی بشویم که بر روی آن‌ها یک فیلتر سفیدرنگ قرارگرفته است؛ اما آیا به […]
به‌کست