لایو 22 بهزی: خودمراقبتی در کم‌خونی ناشی از فقر آهن با دکتر مجید خوشرو

تیم بهزی تلاش می‌کند در کنار آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) او، از بهترین روش‌های خودمراقبتی و درمان بیماری‌های مختلف در سراسر جهان آگاه باشد. در همین راستا در کنار ارائه خدمات روزانه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، آخرین یافته‌ها و اطلاعات جدید در حوزه خودمراقبتی را در قالب لایو گفت‌وگو با متخصصان، به مخاطبان خود معرفی می‌کند.

در قسمت 22 از لایو بهزی با موضوع خودمراقبتی در کم خونی فقر آهن در خدمت آقای دکتر مجید خوشرو پزشک عمومی و محقق و پژوهشگر حوزه کم خونی بودیم. در این لایو به بررسی علل کم خونی فقر آهن و چند دستور قابل استفاده برای درمان آن پرداختیم. با ما همراه باشید. سایر لایو های بهزی را میتوانید از طریق آپارات و یا وبلاگ در سایت behzee.com ببینید.

محتوای گفت‌وگو درباره کم خونی ناشی از فقر آهن

  1. علت کم خونی فقر آهن چیست؟
  2. آیا علت کم خونی تغذیه نامناسب است؟
  3. روش خود مراقبتی برای بهبود کم خونی چیست؟
  4. چه دارو هایی برای کم خونی تجویز میشود وعوارض آنها چیست؟

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا