لایو 23 بهزی: خودمراقبتی در چاقی و اضافه‌وزن با دکتر مریم محمودی

تیم بهزی تلاش می‌کند در کنار آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) او، از بهترین روش‌های خودمراقبتی و درمان بیماری‌های مختلف در سراسر جهان آگاه باشد. در همین راستا در کنار ارائه خدمات روزانه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، آخرین یافته‌ها و اطلاعات جدید در حوزه خودمراقبتی را در قالب لایو گفت‌وگو با متخصصان، به مخاطبان خود معرفی می‌کند.

در قسمت 23 از لایو بهزی با موضوع خودمراقبتی در چاقی در خدمت خانم دکتر مریم محمودی ، متخصص تغذیه و رژیم درمانی بودیم. در این لایو به بررسی علل چاقی و راه کارهای خود مراقبتی و بهبود سبک زندگی و پاسخ به برخی از سوالات کاربران در این زمینه پرداختیم. همیشه میتوانید برای مشاوره و دریافت آموزش های خودمراقبتی از خانم دکتر محمودی اپلیکیشن بهزی بیمار را نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید. در مسیر سلامتی همراه شما هستیم. سایر لایو های بهزی را میتوانید از طریق آپارات و یا وبلاگ در سایت behzee.com ببینید.

محتوای گفت‌وگو درباره خودمراقبتی در چاقی و اضافه‌وزن

  1. علت چاقی و اضافه وزن چیست؟
  2. آیا علت افزایش وزن تغذیه نامناسب است؟
  3. روش خود مراقبتی برای کاهش وزن  چیست؟
  4. آیا داروها و مکمل ها برای کاهش وزن مناسب هستند؟
  5. آیا عمل های جراحی برای کاهش وزن مناسب است؟
  6. بهترین راه حل برای کاهش وزن و سلامتی چیست؟
  7. رژیم های کتوژنیک برای کاهش وزن و بهبود بیماری ها چیست؟

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا