لایو ۲۳ بهزی: خودمراقبتی در چاقی و اضافه‌وزن با دکتر مریم محمودی

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی ، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد.به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در قسمت ۲۳ از لایو بهزی با موضوع خودمراقبتی در #چاقی در خدمت خانم دکتر مریم محمودی ، متخصص تغذیه و رژیم درمانی بودیم. در این لایو به بررسی علل چاقی و راه کارهای خود مراقبتی و بهبود سبک زندگی و پاسخ به برخی از سوالات کاربران در این زمینه پرداختیم. همیشه میتوانید برای مشاوره و دریافت آموزش های خودمراقبتی از خانم دکتر محمودی اپلیکیشن بهزی بیمار را نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید. در مسیر سلامتی همراه شما هستیم. سایر لایو های بهزی را میتوانید از طریق آپارات و یا وبلاگ در سایت behzee.com ببینید.

محتوای گفتگو در لایو چاقی

  1. علت چاقی و اضافه وزن چیست؟
  2. آیا علت افزایش وزن تغذیه نامناسب است؟
  3. روش خود مراقبتی برای کاهش وزن  چیست؟
  4. آیا داروها و مکمل ها برای کاهش وزن مناسب هستند؟
  5. آیا عمل های جراحی برای کاهش وزن مناسب است؟
  6. بهترین راه حل برای کاهش وزن و سلامتی چیست؟
  7. رژیم های کتوژنیک برای کاهش وزن و بهبود بیماری ها چیست؟

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

تیم به‌کست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

خواص شگفت‌انگیز پوست لیموترش

دوشنبه 10 شهریور 1399
لیمو یکی از مرکبات بسیار محبوب است که معمولاً فقط به‌صورت آبمیوه و یا همراه با پالپ‌های درونش استفاده می‌شود. شاید کمتر کسی را دیده باشید که از پوست لیمو هم استفاده کند و معمولاً جای پوست لیمو در سطل زباله است. در ادامه با فواید بی‌نظیر پوست لیمو آشنا […]
به‌کست