لایو 24 بهزی: طب سوزنی با دکتر کیارش ساعتچی

تیم بهزی تلاش می‌کند در کنار آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) او، از بهترین روش‌های خودمراقبتی و درمان بیماری‌های مختلف در سراسر جهان آگاه باشد. در همین راستا در کنار ارائه خدمات روزانه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، آخرین یافته‌ها و اطلاعات جدید در حوزه خودمراقبتی را در قالب لایو گفت‌وگو با متخصصان، به مخاطبان خود معرفی می‌کند.

در قسمت 24 از لایو بهزی با موضوع طب سوزنی و درمان بیماری ها در خدمت آقای دکتر کیارش ساعتچی، پزشک طب سوزنی و عضو هیات مدیره انجمن طب سوزنی ایران بودیم. در این لایو به بررسی طب سوزنی و ریشه های آن و مزایا و راهکارهای آن برای درمان بیماری های مختلف پرداختیم.در انتها هم با پاسخ به برخی از سوالات کاربران به ارائه چند راه کارهای خود مراقبتی و بهبود سبک زندگی بر اساس طب سوزنی پرداختیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با آقای کیارش ساعتچی اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بیماری هایی که طب سوزنی درمان میکند
بیماری هایی که طب سوزنی درمان میکند

محتوای گفت‌وگو درباره طب سوزنی

  1. توضیح کلی در مورد طب چینی و طب سوزنی
  2. آشنایی با جنس و اندازه سوزنها و اینکه آیا درد دارد
  3. مزایای طب سوزنی در تکمیل طب رایج
  4. آیا ایمنی طب سوزنی تضمین شده است؟
  5. مکانیسمهای علمی تاثیر گذاری طب سوزنی بر بیماری هایی چون  کمردرد، آلرژی ، ناباروری، پسوریازیس، ام اس ، لاغری، کبد چرب و  …
  6. چند توصیه کاربردی با رویکرد طب سوزنی برای مخاطبین برای حفظ سلامت و آرامش

 

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا