لایو ۲۴ بهزی: طب سوزنی با دکتر کیارش ساعتچی

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی ، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد.به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در قسمت ۲۴ از لایو بهزی با موضوع طب سوزنی و درمان بیماری ها در خدمت آقای دکتر کیارش ساعتچی، پزشک طب سوزنی و عضو هیات مدیره انجمن طب سوزنی ایران بودیم. در این لایو به بررسی طب سوزنی و ریشه های آن و مزایا و راهکارهای آن برای درمان بیماری های مختلف پرداختیم.در انتها هم با پاسخ به برخی از سوالات کاربران به ارائه چند راه کارهای خود مراقبتی و بهبود سبک زندگی بر اساس طب سوزنی پرداختیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با آقای کیارش ساعتچی اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بیماری هایی که طب سوزنی درمان میکند
بیماری هایی که طب سوزنی درمان میکند

محتوای گفتگو طب سوزنی

  1. توضیح کلی در مورد طب چینی و طب سوزنی
  2. آشنایی با جنس و اندازه سوزنها و اینکه آیا درد دارد؟
  3. مزایای طب سوزنی در تکمیل طب رایج
  4. آیا ایمنی طب سوزنی تضمین شده است؟
  5. مکانیسمهای علمی تاثیر گذاری طب سوزنی بر بیماری هایی چون  کمر درد، آلرژی ، ناباروری، پسوریازیس، ام اس ، لاغری، کبد چرب و  …
  6. چند توصیه کاربردی با رویکرد طب سوزنی برای مخاطبین برای حفظ سلامت و آرامش

 

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

تیم به‌کست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اهمیت ویتامین ای (E) برای بدن

جمعه 14 شهریور 1399
شما برای بینایی، تولید مثل، سلامت خون، مغز و پوست به ویتامین E نیاز دارید. این ویتامین به طور طبیعی در بعضی مواد غذایی موجود است اما گاهی ممکن است نیاز به مصرف مکمل‌های ویتامین E داشته باشید. در این مطلب از اهمیت مصرف ویتامین E در مواد غذایی و […]
به‌کست