لایو ۲۵ بهزی: بیماری‌های تیروئید و درمان آن با دکتر جوادرضا باهوش

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی ، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد.به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در قسمت ۲۵ از لایو بهزی با موضوع بیماری های تیروئید و درمان آن در خدمت دکتر جواد رضا باهوش، متخصص داخلی غدد و متابولیسم بودیم. در این لایو به بررسی انواع بیماری های تیروئید و روش های خود مراقبتی و راهکارهای درمانی پرداختیم.در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده و روش ها و راه کارهای خود مراقبتی و بهبود سبک زندگی برای بهبود بیماری های تیروئید مثل پرکاری و کم کاری را بررسی کردیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با آقای دکتر باهوش اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی پرکاری تیروئید درمان
بهزی پرکاری تیروئید درمان

محتوای گفتگو بیماری های تیروئید

  1. توضیح کلی غدد در بدن و تیروئید
  2. آشنایی  انواع بیماری های تیروئید مثل پرکاری تیروئید و کم کاری تیروئید
  3. انواع روش های تشخیص و درمان تیروئید
  4. آیا سبک زندگی سالم روی بهبود عملکرد تیروئید تاثیر گذار است؟
  5. تغذیه ، خواب، ورزش ، بهداشت روان تا چه حد روی بهبود بیماری تاثیر دارند؟
  6. آیا با چالش های تیروئید میتوان برای بارداری اقدام کرد؟
  7. غیره …

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

تیم به‌کست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

7 حقیقت مهم درباره ویتامین ای (E)

شنبه 29 شهریور 1399
ویتامین E، نقش یک بازیگر قدرتمند را در دنیای سلامت شما دارد و این نقش مهم خود را از خاصیت آنتی‌اکسیدانیش گرفته است. آنتی‌اکسیدان‌ها ارتباطی مستقیمی با کاهش بیماری‌هایی همچون انواع سرطان، ورم مفاصل، آب‌مروارید و بهبود شرایط بدنی مثل افزایش سطح ایمنی بدن و تأخیر در روند پیری دارند. […]
به‌کست