لایو 25 بهزی: بیماری‌های تیروئید و درمان آن با دکتر جوادرضا باهوش

تیم بهزی تلاش می‌کند در کنار آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) او، از بهترین روش‌های خودمراقبتی و درمان بیماری‌های مختلف در سراسر جهان آگاه باشد. در همین راستا در کنار ارائه خدمات روزانه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، آخرین یافته‌ها و اطلاعات جدید در حوزه خودمراقبتی را در قالب لایو گفت‌وگو با متخصصان، به مخاطبان خود معرفی می‌کند.

در قسمت 25 از لایو بهزی با موضوع بیماری های تیروئید و درمان آن در خدمت دکتر جواد رضا باهوش، متخصص داخلی غدد و متابولیسم بودیم. در این لایو به بررسی انواع بیماری های تیروئید و روش های خود مراقبتی و راهکارهای درمانی پرداختیم.در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده و روش ها و راه کارهای خود مراقبتی و بهبود سبک زندگی برای بهبود بیماری های تیروئید مثل پرکاری و کم کاری را بررسی کردیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با آقای دکتر باهوش اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی پرکاری تیروئید درمان
بهزی پرکاری تیروئید درمان

محتوای گفت‌وگو درباره بیماری‌های تیروئید

  1. توضیح کلی غدد در بدن و تیروئید
  2. آشنایی  انواع بیماری های تیروئید مثل پرکاری تیروئید و کم کاری تیروئید
  3. انواع روش های تشخیص و درمان تیروئید
  4. آیا سبک زندگی سالم روی بهبود عملکرد تیروئید تاثیر گذار است؟
  5. تغذیه ، خواب، ورزش ، بهداشت روان تا چه حد روی بهبود بیماری تاثیر دارند؟
  6. آیا با چالش های تیروئید میتوان برای بارداری اقدام کرد؟

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا