لایو 26 بهزی: زندگی سالم در کودکان با خانم دکتر پاک‌نژاد

تیم بهزی تلاش می‌کند در کنار آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) او، از بهترین روش‌های خودمراقبتی و درمان بیماری‌های مختلف در سراسر جهان آگاه باشد. در همین راستا در کنار ارائه خدمات روزانه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، آخرین یافته‌ها و اطلاعات جدید در حوزه خودمراقبتی را در قالب لایو گفت‌وگو با متخصصان، به مخاطبان خود معرفی می‌کند.

در قسمت 26 از لایو بهزی با موضوع زندگی سالم در کودکان با خانم دکتر پاک نژاد، متخصص طب ایرانی همراه بودیم. در این لایو به بررسی انواع ابعاد سبک زندگی سالم و مراقبت از کودکان همچون تغذیه، خواب، بهداشت روان، تحرک و… پرداختیم.در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده و روش ها و راه کارهای بیماری های شایع در کودکان مثل یبوست، لاغری، کم اشتهایی و … را بررسی کردیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با خانم دکتر پاک نژاد اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی، عادتهای سلامت کودکان
بهزی، عادتهای سلامت کودکان
بهزی، عادتهای سلامت کودکان
بهزی، عادتهای سلامت کودکان

محتوای گفت‌وگو درباره سبک زندگی سالم در کودکان

  1. توضیح کلی خود مراقبتی و سبک زندگی سالم چیست؟
  2. سبک زندگی مناسب در کودکان با بزرگسالان چه تفاوتی دارد؟
  3. درمان یبوست،  اضطراب، بی اشتهایی و … در کودکان به چه شکل است؟

.

داروخانه-آنلاین-بهتیام
مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا