لایو ۲۶ بهزی: زندگی سالم در کودکان با خانم دکتر پاک‌نژاد

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی ، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد.به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در قسمت ۲۶ از لایو بهزی با موضوع زندگی سالم در کودکان با خانم دکتر پاک نژاد متخصص طب ایرانی همراه بودیم. در این لایو به بررسی انواع ابعاد سبک زندگی سالم و مراقبت از کودکان همچون تغذیه خواب بهداشت روان تحرک و … پرداختیم.در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده و روش ها و راه کارهای بیماری های شایع در کودکان مثل یبوست، لاغری، کم اشتهایی و … را بررسی کردیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با خانم دکتر پاک نژاد اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی، عادتهای سلامت کودکان
بهزی، عادتهای سلامت کودکان
بهزی، عادتهای سلامت کودکان
بهزی، عادتهای سلامت کودکان

محتوای گفتگو سبک زندگی سالم در کودکان

  1. توضیح کلی خود مراقبتی و سبک زنندگی سالم چیست؟
  2. سبک زندگی مناسب در کودکان با بزرگسالان چه تفاوتی دارد؟
  3. درمان یبوست،  اضطراب، بی اشتهایی و … در کودکان به چه شکل است؟

.

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

تیم به‌کست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

لایو 27 بهزی: سیستم ایمنی بدن با خانم دکتر مهتاب لاهیجانی

پنج‌شنبه 3 مهر 1399
سبک زندگی سالم برای داشتن سیستم ایمنی قدرتمند با خانم دکتر مهتاب لاهیجانی همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. […]
به‌کست