لایو ۲۷ بهزی: سیستم ایمنی بدن با خانم دکتر مهتاب لاهیجانی

سبک زندگی سالم برای داشتن سیستم ایمنی قدرتمند با خانم دکتر مهتاب لاهیجانی

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی ، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد.به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در قسمت ۲۷ از لایو بهزی با موضوع سبک زندگی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن با خانم دکتر مهتاب لاهیجانی پزشک و متخصص صنایع غذایی از استرالیا همراه بودیم. در این لایو به بررسی انواع  ابعاد سبک زندگی سالم برای تقویت سیستم ایمنی و جلوگیری از بیماری ها پرداختیم. در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده و روش ها و راه کارهای بهبود وضعیت ایمنی بدن در بیماری هایی چون آرتریت روماتوئید، سلیاک، نارسایی کلیه و … را بررسی کردیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با خانم دکتر لاهیجانی اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com   نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی، تقویت سیستم ایمنی بدن

بهزی، تقویت سیستم ایمنی بدن

محتوای گفتگو تقویت سیستم ایمنی

  1. سیستم ایمنی چیست و چطور ضعیف میشود؟
  2. توضیح کلی خود مراقبتی و سبک زنندگی سالم برای داشتن سیستم ایمنی قوی چیست؟
  3. سبک زندگی مناسب در بیماری آرتریت روماتوئید چیست؟
  4. چطور سیستم ایمنی بدن را تقویت کنیم؟

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

تیم به‌کست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

لایو 28 بهزی: کمردرد با دکتر گرایلی ملک

پنج‌شنبه 10 مهر 1399
همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در […]
به‌کست