لایو 27 بهزی: سیستم ایمنی بدن با خانم دکتر مهتاب لاهیجانی

تیم بهزی تلاش می‌کند در کنار آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) او، از بهترین روش‌های خودمراقبتی و درمان بیماری‌های مختلف در سراسر جهان آگاه باشد. در همین راستا در کنار ارائه خدمات روزانه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، آخرین یافته‌ها و اطلاعات جدید در حوزه خودمراقبتی را در قالب لایو گفت‌وگو با متخصصان، به مخاطبان خود معرفی می‌کند.

در قسمت 27 از لایو بهزی با موضوع سبک زندگی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن با خانم دکتر مهتاب لاهیجانی پزشک و متخصص صنایع غذایی از استرالیا همراه بودیم. در این لایو به بررسی انواع  ابعاد سبک زندگی سالم برای تقویت سیستم ایمنی و جلوگیری از بیماری ها پرداختیم. در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده و روش ها و راه کارهای بهبود وضعیت ایمنی بدن در بیماری هایی چون آرتریت روماتوئید، سلیاک، نارسایی کلیه و … را بررسی کردیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با خانم دکتر لاهیجانی اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی، تقویت سیستم ایمنی بدن

تقویت سیستم ایمنی بدن

محتوای گفت‌وگو درباره تقویت سیستم ایمنی

  1. سیستم ایمنی چیست و چطور ضعیف میشود؟
  2. توضیح کلی خود مراقبتی و سبک زندگی سالم برای داشتن سیستم ایمنی قوی چیست؟
  3. سبک زندگی مناسب در بیماری آرتریت روماتوئید چیست؟
  4. چطور سیستم ایمنی بدن را تقویت کنیم؟

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا