لایو ۲۸ بهزی: کمردرد با دکتر گرایلی ملک

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد. به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در قسمت ۲۸ از لایو بهزی با موضوع  کمر درد و سبک زندگی مناسب برای بهبود وضعیت استخوان بندی و عضلانی بدن با آقای دکتر ولی اله گرایلی ملک  متخصص طب ایرانی در حوزه بیماری های اسکلتی عضلانی همراه بودیم. در این لایو به بررسی انواع ابعاد سبک زندگی سالم برای تقویت عضلات و استخوانهای بدن و جلوگیری از بیماری های مرتبط پرداختیم. در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده و روش ها و راه کارهای بهبود وضعیت ایمنی بدن در بیماری هایی چون کمردرد، درد سیاتیک،  تنگی کانال، دیسک کمر، گزگز پا و …..را بررسی کردیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با آقای دکتر گرایلی ملک، اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی، بهبود ودرمان کمردردبهزی، بهبود ودرمان کمردرد

محتوای گفتگو کمردرد

  1. سیستم اسکلتی عضلانی بدن چگونه کار میکند؟
  2. کمردرد چگونه و با چه علائمی اتفاق می افتد؟
  3. توضیح کلی خود مراقبتی و سبک زنندگی سالم برای داشتن کمر سالم چیست؟
  4. سبک زندگی مناسب بیماری های سیایتک ، تنگی کانال، کمر درد ، گزگزپا و .. چیست؟
بهزی، کمردرد و آمار آن
بهزی، کمردرد و آمار آن
بهزی، چه زمانی کمردرد خطر دارد
بهزی، چه زمانی کمردرد خطر دارد
بهزی، انواع کمردرد
بهزی، انواع کمردرد

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

تیم به‌کست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بهزی در دومین رویداد فناوری در خدمت درمان

یکشنبه 13 مهر 1399
دومین رویداد «فناوری در خدمت درمان» برگزار شد مدیریت توسعه نوآوری و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در تاریخ ۱۵ مهر ۱۳۹۹ دومین نشست میان مسئولین، بیمارستان ها و شرکت های فناور در حوزه سلامت را برگزار کرد. در این رویداد بیمارستان […]
به‌کست