لایو 28 بهزی: کمردرد با دکتر گرایلی ملک

تیم بهزی تلاش می‌کند در کنار آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) او، از بهترین روش‌های خودمراقبتی و درمان بیماری‌های مختلف در سراسر جهان آگاه باشد. در همین راستا در کنار ارائه خدمات روزانه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، آخرین یافته‌ها و اطلاعات جدید در حوزه خودمراقبتی را در قالب لایو گفت‌وگو با متخصصان، به مخاطبان خود معرفی می‌کند.

در قسمت 28 از لایو بهزی با موضوع  کمر درد و سبک زندگی مناسب برای بهبود وضعیت استخوان بندی و عضلانی بدن با آقای دکتر ولی اله گرایلی ملک، متخصص طب ایرانی در حوزه بیماری های اسکلتی عضلانی همراه بودیم. در این لایو به بررسی انواع ابعاد سبک زندگی سالم برای تقویت عضلات و استخوانهای بدن و جلوگیری از بیماری های مرتبط پرداختیم. در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده و روش ها و راه کارهای بهبود وضعیت ایمنی بدن در بیماری هایی چون کمردرد، درد سیاتیک،  تنگی کانال، دیسک کمر، گزگز پا و… را بررسی کردیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با آقای دکتر گرایلی ملک، اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی، بهبود ودرمان کمردردبهزی، بهبود ودرمان کمردرد

محتوای گفت‌وگو درباره کمردرد

  1. سیستم اسکلتی عضلانی بدن چگونه کار میکند؟
  2. کمردرد چگونه و با چه علائمی اتفاق می افتد؟
  3. توضیح کلی خود مراقبتی و سبک زندگی سالم برای داشتن کمر سالم چیست؟
  4. سبک زندگی مناسب بیماری های سیایتک ، تنگی کانال، کمر درد ، گزگز پا و… چیست؟
بهزی، کمردرد و آمار آن
بهزی، کمردرد و آمار آن
بهزی، چه زمانی کمردرد خطر دارد
بهزی، چه زمانی کمردرد خطر دارد
بهزی، انواع کمردرد
بهزی، انواع کمردرد

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا