لایو 29 بهزی: ام‌اس با دکتر مهرنوش مهربانی

تیم بهزی تلاش می‌کند در کنار آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) او، از بهترین روش‌های خودمراقبتی و درمان بیماری‌های مختلف در سراسر جهان آگاه باشد. در همین راستا در کنار ارائه خدمات روزانه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، آخرین یافته‌ها و اطلاعات جدید در حوزه خودمراقبتی را در قالب لایو گفت‌وگو با متخصصان، به مخاطبان خود معرفی می‌کند.

در قسمت 29 از لایو بهزی با موضوع ام اس و سبک زندگی مناسب برای کنترل و مدیریت بیماری ام اس با دکتر مهرنوش مهربانی، متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات همراه بودیم. در این لایو به بررسی انواع ابعاد سبک زندگی سالم برای تقویت سیستم ایمنیو عصبی بدن برای جلوگیری از بیماری های مرتبط پرداختیم. در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده و روش ها و راه کارهای مدیریت و زندگی با بیماری ام اس را بررسی کردیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با خانم دکتر مهرنوش مهربانی، اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی عوامل زمینه ساز بیماری ام اس
بهزی عوامل زمینه ساز بیماری ام اس

محتوای گفت‌وگو درباره ام‌اس

  1. سیستم ایمنی بدن چطور کار میکند و بیماری خود ایمنی چیست؟
  2. ام اس چگونه و با چه علائمی اتفاق می افتد؟
  3. توضیح کلی خود مراقبتی و سبک زندگی سالم برای کنترل حملات ام اس چیست؟
  4. آیا افراد مبتلا به ام اس میتوانند باردار شوند؟
  5. به چه روش های میتوان مسیر پیش رونده ام اس را کنترل کرد؟
  6. درمان های ام اس چیست و نقش درمان های گیاهی به چه شکل است؟
کار و شغل برای بیماران ام اس
کار و شغل برای بیماران ام اس
کار و شغل برای بیماران ام اس
کار و شغل برای بیماران ام اس

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا