لایو ۲۹ بهزی: ام‌اس با دکتر مهرنوش مهربانی

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد. به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در قسمت ۲۹ از لایو بهزی با موضوع ام اس و سبک زندگی مناسب برای کنترل و مدیریت بیماری ام اس با دکتر مهرنوش مهربانی متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات همراه بودیم. در این لایو به بررسی انواع ابعاد سبک زندگی سالم برای تقویت سیستم ایمنیو عصبی بدن برای جلوگیری از بیماری های مرتبط پرداختیم. در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده و روش ها و راه کارهای مدیریت و زندگی با بیماری ام اس را بررسی کردیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با خانم دکتر مهرنوش مهربانی، اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی عوامل زمینه ساز بیماری ام اس
بهزی عوامل زمینه ساز بیماری ام اس

محتوای گفتگو ام اس

  1. سیستم ایمنی بدن چطور کار میکند و بیماری خود ایمنی چیست؟
  2. ام اس چگونه و با چه علائمی اتفاق می افتد؟
  3. توضیح کلی خود مراقبتی و سبک زنندگی سالم برای کنترل حملات ام اس چیست؟
  4. آیا افراد مبتلا به ام اس میتوانند باردار شوند؟
  5. به چه روش های میتوان مسیر پیش رونده ام اس را کنترل کرد؟
  6. درمان های ام اس چیست و نقش درمان های گیاهی به چه شکل است؟
کار و شغل برای بیماران ام اس
کار و شغل برای بیماران ام اس
کار و شغل برای بیماران ام اس
کار و شغل برای بیماران ام اس

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

تیم به‌کست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اضطراب پاییز چیست؟ چطور با نگرانی‌های پاییزی مقابله کنیم؟

دوشنبه 28 مهر 1399
اگر شما هم با آمدن فصل پاییز نوعی نگرانی بی‌دلیل را تجربه می‌کنید و این اضطراب و نگرانی فقط با شنیدن بوی پاییز به سراغ شما می‌آید شاید در حال تجربه اضطراب پاییزی هستید. اضطراب پاییزی چیست؟ اضطراب پاییزی، افزایش سالانه اضطراب در افراد است که در طول فصل پاییز […]
به‌کست