لایو 30 بهزی: چاقی با دکتر ناصر رضایی‌پور

تیم بهزی تلاش می‌کند در کنار آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) او، از بهترین روش‌های خودمراقبتی و درمان بیماری‌های مختلف در سراسر جهان آگاه باشد. در همین راستا در کنار ارائه خدمات روزانه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، آخرین یافته‌ها و اطلاعات جدید در حوزه خودمراقبتی را در قالب لایو گفت‌وگو با متخصصان، به مخاطبان خود معرفی می‌کند.

در قسمت ۳۰ از لایو بهزی با موضوع چاقی و سبک زندگی مناسب برای کنترل وزن با دکتر ناصر رضایی پور متخصص طب ایرانی همراه بودیم. در این لایو به بررسی ابعاد سبک زندگی سالم برای تقویت سلامتی و عدم ابتلا به چاقی برای جلوگیری از بیماری های مرتبط پرداختیم. در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده و روش ها و راهکارهای مدیریت و زندگی را بررسی کردیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با آقای دکتر ناصر رضایی پور، اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

علل و عوارض چاقی، بهزی
علل و عوارض چاقی، بهزی

محتوای گفت‌وگو درباره چاقی

  1. چاقی چیست و چه عوارض دارد؟
  2. چاقی چگونه و با چه علائمی اتفاق می افتد؟
  3. توضیح کلی خودمراقبتی و سبک زندگی سالم برای پیشگیری از چاقی چیست؟
  4. آیا داروها و دمنوش های گیاهی میتوانند باعث لاغری شوند؟
  5. به چه روش های میتوان پراشتهایی را کنترل کرد؟
  6. آیا لبنیات کاهش وزن را به تاخیر می اندازد؟
  7. لزوم توجه به وضعیت بهداشت روان برای بدن سالم و پیشگیری از چاقی

چطور چاق میشویم، بهزی

چطور چاق میشویم؟

کمپین تناسب اندام

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا