لایو ۳۱ بهزی: آرتروز زانو و مفاصل با دکتر فرشید مشیری

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد. به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در قسمت ۳۱ از لایو بهزی با موضوع آرتروز مفاصل و زانو و سبک زندگی مناسب برای بهبود وضعیت اسکلتی و عضلانی بدن با دکتر  فرشید مشیری متخصص و جراح ارتوپد و متخصص شانه و زانو همراه بودیم. در این لایو به بررسی ابعاد سبک زندگی سالم برای پیشگیری از آرتروز و تقویت سلامتی برای جلوگیری پیشرفت عوارض آرتروز مفاصل مرتبط پرداختیم. در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده و روش ها و راه کارهای مدیریت در مواجه با آرتروز را بررسی کردیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با آقای دکتر فرشید مشیری، اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی و شناخت درد مفاصل و آرتروز زانو
بهزی و شناخت درد مفاصل و آرتروز زانو
بهزی، حقایل در مورد آرتریت
بهزی، حقایقی در مورد آرتریت.
انواع آرتری و عوامل زمینه ساز
انواع آرتریت و عوامل زمینه ساز

محتوای گفتگو آرتروز زانو :

  1. آرتروز زانو و آرتریت روماتوئید چیست؟
  2. روش های خود مراقبتی و سبک زندگی سالم برای پیشگیری و بهبود بیماری های زانو چیست؟
  3. روش درمانی تعویض مفصل زانو چیست و چه زمانی تجویز میشود؟
  4. افزایش وزن و تاثیر چاقی روی مشکلات زانو چیه؟
  5. علت گرفتگی زانو و گزگز کردن مفاصل چیست؟
بهزی، غذاهای مناسب برای سلامت مفاصل
بهزی، غذاهای مناسب برای سلامت مفاصل

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

تیم به‌کست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هشت نکته ارزشمند برای داشتن موهایی سالم و شاداب

یکشنبه 11 آبان 1399
شاید شما هم افراد زیادی را دیده‌اید که موهایی سالم، پرپشت و درخشان دارند. اگرچه یکی از مهم‌ترین دلایل داشتن موهایی پرپشت ژنتیک شما است ولی نباید فراموش کنید که حتی با داشتن ژنتیکی خوب اگر توجهی به رژیم غذایی، استرس‌های زندگی و برنامه روزانه مراقبتی نداشته باشید به‌مرور آسیب‌های […]
به‌کست