لایو 31 بهزی: آرتروز زانو و مفاصل با دکتر فرشید مشیری

تیم بهزی تلاش می‌کند در کنار آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) او، از بهترین روش‌های خودمراقبتی و درمان بیماری‌های مختلف در سراسر جهان آگاه باشد. در همین راستا در کنار ارائه خدمات روزانه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، آخرین یافته‌ها و اطلاعات جدید در حوزه خودمراقبتی را در قالب لایو گفت‌وگو با متخصصان، به مخاطبان خود معرفی می‌کند.

در قسمت 31 از لایو بهزی با موضوع آرتروز مفاصل و زانو و سبک زندگی مناسب برای بهبود وضعیت اسکلتی و عضلانی بدن با دکتر  فرشید مشیری متخصص و جراح ارتوپد و متخصص شانه و زانو همراه بودیم. در این لایو به بررسی ابعاد سبک زندگی سالم برای پیشگیری از آرتروز و تقویت سلامتی برای جلوگیری پیشرفت عوارض آرتروز مفاصل مرتبط پرداختیم. در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده و روش ها و راه کارهای مدیریت در مواجه با آرتروز را بررسی کردیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با آقای دکتر فرشید مشیری، اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی و شناخت درد مفاصل و آرتروز زانو
بهزی و شناخت درد مفاصل و آرتروز زانو
بهزی، حقایل در مورد آرتریت
بهزی، حقایقی در مورد آرتریت.
انواع آرتری و عوامل زمینه ساز
انواع آرتریت و عوامل زمینه ساز

محتوای گفت‌وگو درباره آرتروز زانو

  1. آرتروز زانو و آرتریت روماتوئید چیست؟
  2. روش های خودمراقبتی و سبک زندگی سالم برای پیشگیری و بهبود بیماری های زانو چیست؟
  3. روش درمانی تعویض مفصل زانو چیست و چه زمانی تجویز میشود؟
  4. افزایش وزن و تاثیر چاقی بر مشکلات زانو چیست؟
  5. علت گرفتگی زانو و گزگز کردن مفاصل چیست؟
بهزی، غذاهای مناسب برای سلامت مفاصل
بهزی، غذاهای مناسب برای سلامت مفاصل

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا