لایو ۳۲ بهزی: اضطراب، فوبیا و استرس با دکتر سهیل صالحی

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد. به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در قسمت ۳۲ از لایو بهزی با موضوع اضطراب، ترس، فوبیا و استرس و راه کار های بهبود وضعیت روحی و روانی با دکتر سهیل صالحی، عصب روانشناس همراه بودیم. در این لایو به بررسی علل اضطراب و راه کارهای کنترل آن از دیدگه دستگاه عصبی و مغزی پرداختیم. در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده و روش ها و راه کارهای مدیریت اضطراب را بررسی کردیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با آقای دکتر سهیل صالحی، اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

اضطراب و استرس چیست؟
اضطراب و استرس چیست؟
بهزی و عوامل ایجاد کننده استرس و اضطراب
بهزی و عوامل ایجاد کننده استرس و اضطراب
بهزی عوارض اضطراب و استرس در طول زمان
بهزی عوارض اضطراب و استرس در طول زمان

محتوای گفتگو اضطراب، استرس، فوبیا :

  1. اضطراب و استرس و  فوبیا و ترس چیست و چطور در زندگی ما ظاهر میشود؟
  2. روش های خود مراقبتی و سبک زندگی سالم برای پیشگیری از اضطراب مزمن چیست؟
  3. روش های بهبود و مقابله با اضطراب و استرس چه چیز هایی هستند؟
  4. روش مدیریت فوبیا از تاریکی، ارتفاع، حیوانات و سخنرانی  چیست؟
بهزی- راه کارهای کاهش و مدیریت اضطراب
بهزی- راه کارهای کاهش و مدیریت اضطراب
بهزی- راه کارهای کاهش و مدیریت اضطراب
بهزی- راه کارهای کاهش و مدیریت اضطراب

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

تیم به‌کست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

روغن‌زیتون یا روغن نباتی: کدام‌یک سالم‌تر است؟

جمعه 16 آبان 1399
روغن‌های نباتی از اعضای اصلی آشپزخانه هستند که اغلب برای پخت‌وپز مانند تفت دادن یا سرخ کردن گوشت و سبزیجات، درست کردن سس، پخت پیتزا و جلوگیری از چسبیدن پاستا استفاده می‌شوند. روغن‌زیتون و روغن نباتی از روغن‌های گیاهی محبوب در سراسر جهان هستند که هرکدام ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را […]
به‌کست