لایو ۳۳ بهزی: بیماری‌های قلب و عروق با دکتر محمد مهجوریان

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد. به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در قسمت ۳۳ از لایو بهزی با موضوع بیماری های قلب و عروق و راه کار های پیشگیری از آن با دکتر محمد مهجوریان متخصص قلب و عروق همراه بودیم. در این لایو به بررسی بیماری های قلب و عروق مثل فشار خون، سکته قلیی، کلسترول بالا و …. و راه کارهای کنترل آن پرداختیم. در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده و روش ها و راه کارهای کنترل بیماری های قلبیو عروقی را بررسی کردیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با آقای دکتر محمد مهجوریان، اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی، بیماری های قلبی و عروقی
بیماری های قلبی و عروقی
بهزی، شایع ترین مشکلات قلبی
شایع ترین مشکلات قلبی
بهزی،عوامل ایجاد بیماری های قلبی و عروقی
عوامل ایجاد بیماری های قلبی و عروقی
بهزی، روش های تشخیصی بیماری های قلبی و عروقی
روش های تشخیصی بیماری های قلبی و عروقی

محتوای گفتگو بیماری های قلب و عروق :

  1. بیماری های قلب و عروق چگونه به وجود می آید؟
  2.  علائمم واقعی و غیر واقعی بیماری های قلبی چسیت؟
  3. روش های خود مراقبتی و سبک زندگی سالم برای پیشگیری از بیماری های قلبی چیست؟
  4. روش های بهبود و مقابله با بیماری های قلبی چه چیز هایی هستند؟
  5. روش مدیریت فشار خون، تپش قلب،گرفتگی عروق و … چیست؟
بهزی، علائم بیماری های قلبی و عروقی
علائم بیماری های قلبی و عروقی
بهزی، چطور از بیماریهای قلبی جلوگیری کنیم؟
چطور از بیماریهای قلبی جلوگیری کنیم؟

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

تیم به‌کست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

چگونه در کنار همسرم خوابی عمیق و راحت داشته باشم؟

جمعه 23 آبان 1399
گاهی شب‌ها دلم نمی‌خواد کنار همسرم بخوابم آخه من سرمایی و همسرم گرمایی است؛ من دوست دارم به  طرف چپ بخوابم و همسرم هم دوست داره به سمت چپ بخوابه ؛ من تشک سفت دوست دارم، اما او تشک نرم‌تر دوست داره؛ و این داستان همچنان ادامه دارد. یک‌سوم زندگی […]
مردی-که-درکنار-زنی-خوابیده-زنگ-ساعتی-که-عدد-هفت-را-نشان-میدهد-خاموش-میکند
به‌کست