لایو ۳۴ بهزی: بیماری‌های ریه با دکتر امیرحسین درویش‌زاده

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد. به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

در قسمت ۳۴ از لایو بهزی با موضوع بیماری های تنفسی و ریه و راه کار های پیشگیری از آن با دکتر امیرحسین درویش زاده  پزشک عمومی و پژوهشگر سلامتی همراه بودیم. در این لایو به بررسی بیماری های تنفسی مثل نارسانی مزمن تنفسی، کرونا، آنفولانزا، سرطان ریه، آسم و …. و راه کارهای کنترل آن پرداختیم. در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده و روش ها و راه کارهای کنترل بیماری های تنفسی را بررسی کردیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با آقای دکتر درویش زاده، اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی، بیماری نارسایی مزمن تنفسی چیست؟
بیماری نارسایی مزمن تنفسی چیست؟
بهزی، چطور از بیماری ریه و تنفسی جلوگیری کنیم؟
چطور از بیماری ریه و تنفسی جلوگیری کنیم؟
بهزی، خود مراقبتی در نارسایی مزمن ریوی
خود مراقبتی در نارسایی مزمن ریوی

محتوای گفتگو بیماری های تنفسی :

  1. ریه چیست و بیماری های تنفسی چگونه به وجود می آید؟
  2.  علائمم واقعی و غیر واقعی بیماری های تنفسی چسیت؟
  3. روش های خود مراقبتی و سبک زندگی سالم برای پیشگیری از بیماری های تنفسی چیست؟
  4. روش های بهبود و مقابله با بیماری های ریوی چون کرونا، آسم، نارسایی مزمن تنفسی ، آمفیزم  و…چه چیز هایی هستند؟
  5. روش مدیریت و جلوگیری از بد تر شدن بیماری های ریوی و … چیست؟
  6. روش صحیح استفاده از اسپری های تنفسی و ابزار های دم یار چیست؟
بهزی، مواد غذایی برای تقویت ریه ها
مواد غذایی برای تقویت ریه ها
مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

تیم به‌کست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ماسک‌های صورت: افسانه یا واقعیت؟

یکشنبه 2 آذر 1399
در سال‌های اخیر، دنیای عجیب و شگفت‌انگیز ماسک‌های صورت توجه زیادی را به خود جلب کرده است؛ اما آیا واقعاً این معجون‌های تبلیغاتی به درد پوست ما می‌خورد یا اینکه بیشتر از واقعیت فقط افسانه و ادعاست؟ در ادامه همراه با بهتیام بمانید تا به این سؤال پاسخ دهیم. خوب […]
زنی-ماسک-پوستی-به-صورتش-زده-دراز-کشیده
به‌کست