لایو ۳۵ بهزی: استفاده از داروهای گیاهی در درمان با دکتر روجا رحیمی

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، در قالب پادکست، ، لایو بهزی و مقالات، این راه کار ها را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد.  با ما در لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) همراه باشید

در قسمت ۳۵ از لایو بهزی با موضوع داروهای گیاهی و درمان بیماری ها در خدمت خانم دکتر روجا رحیمی بودیم. در این لایو به بررسی انواع داروها و اختصاصا داروهای گیاهی پرداختیم و آموختیم به چه روشی میتوانیم از آنها بهترین نتایج را بگیریم. در این ویدئو به بررسی بیماریهایی چون یبوست و هموروئید و سرفه پرداخته شد و راه کارهای کنترل آن طرح شد. در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده شد. همیشه میتوانید برای مشاوره با خانم دکتر روجا رحیمی و سایر همکارانشان اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی، چرا داروهای خود را کامل مصرف نمیکنیم؟
بهزی، چرا داروهای خود را کامل مصرف نمیکنیم؟
بهزی در مصرف درست و کامل دارو ها چه کمکی میتواند داشته باشد؟
بهزی در مصرف درست و کامل دارو ها چه کمکی میتواند داشته باشد؟

محتوای گفتگو داروهای گیاهی:

  1. فرق دارو های شیمیایی و گیاهی چیست؟
  2. آیا دارو های گیاهی عوارض ندارند؟
  3. آیا میتوان همه دارو های گیاهی را از عطاری ها خرید ؟
  4.  آیا داروی گیاهی برای درمان کرونا هست؟
  5. آیا داروهای گیاهی را بدون تجویز پزشک میتواند مصرف کرد؟
  6. آیا ادویه جات روزانه ما نوعی داروی گیاهی هستند؟
  7. چه دارو های گیاهی برای درمان سرفه، هموروئید و سردرد موجود است؟

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

تیم به‌کست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

لایو 36 بهزی: ویروس HPV یا پاپیلوم انسانی با دکتر فرناز مشیری

پنج‌شنبه 11 دی 1399
همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در […]
به‌کست