لایو 35 بهزی: استفاده از داروهای گیاهی در درمان با دکتر روجا رحیمی

تیم بهزی تلاش می‌کند در کنار آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) او، از بهترین روش‌های خودمراقبتی و درمان بیماری‌های مختلف در سراسر جهان آگاه باشد. در همین راستا در کنار ارائه خدمات روزانه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، آخرین یافته‌ها و اطلاعات جدید در حوزه خودمراقبتی را در قالب لایو گفت‌وگو با متخصصان، به مخاطبان خود معرفی می‌کند.

در قسمت 35 از لایو بهزی با موضوع داروهای گیاهی و درمان بیماری ها در خدمت خانم دکتر روجا رحیمی بودیم. در این لایو به بررسی انواع داروها و اختصاصا داروهای گیاهی پرداختیم و آموختیم به چه روشی میتوانیم از آنها بهترین نتایج را بگیریم. در این ویدئو به بررسی بیماریهایی چون یبوست و هموروئید و سرفه پرداخته شد و راه کارهای کنترل آن طرح شد. در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده شد. همیشه میتوانید برای مشاوره با خانم دکتر روجا رحیمی و سایر همکارانشان اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی، چرا داروهای خود را کامل مصرف نمیکنیم؟
بهزی، چرا داروهای خود را کامل مصرف نمیکنیم؟
بهزی در مصرف درست و کامل دارو ها چه کمکی میتواند داشته باشد؟
بهزی در مصرف درست و کامل دارو ها چه کمکی میتواند داشته باشد؟

محتوای گفت‌وگوی داروهای گیاهی

  1. فرق داروهای شیمیایی و گیاهی چیست؟
  2. داروهای گیاهی عوارض ندارند؟
  3. آیا میتوان همه داروهای گیاهی را از عطاری ها خرید؟
  4.  آیا داروی گیاهی برای درمان کرونا هست؟
  5. آیا داروهای گیاهی را بدون تجویز پزشک میتوان مصرف کرد؟
  6. آیا ادویه جات روزانه ما نوعی داروی گیاهی هستند؟
  7. چه داروهای گیاهی برای درمان سرفه، هموروئید و سردرد موجود است؟

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا