لایو ۳۶ بهزی: ویروس HPV یا پاپیلوم انسانی با دکتر فرناز مشیری

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، در قالب پادکست، ، لایو بهزی و مقالات، این راه کار ها را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد.  با ما در لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) همراه باشید

در قسمت ۳۶ از لایو بهزی با موضوع بیماری های رحم، سرطان و HPV و راه کار های پیشگیری از آن با دکتر فرناز مشیری جراح و متخصص زنان و زایمان همراه بودیم. در این لایو به بررسی بیماری های زنان چون سرطان و ویروس اچ پی وی HPV یا پاپیلوم انسانی و …. و راه کارهای کنترل آن پرداختیم. در انتها هم به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده و روش ها و راه کارهای کنترل بیماری های دستگاه تناسلی و باور های غلط پیرامون آن را بررسی کردیم. همیشه میتوانید برای مشاوره با خانم دکتر فرناز مشیری، اپلیکیشن بهزی بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

علائم سرطان رحم

علائم سرطان رحم

اندرومتریوز چیست
اندرومتریوز چیست
روشهای درمانی آندومتریوز
روشهای درمانی آندومتریوز

محتوای گفتگو بیماری های رحم:

  1.  رحم کجاست و به چه بیماری هایی مبتلا میشود؟
  2. بیماری ویروسی HPV  یا پاپیلوم انسانی چیست؟
  3. چه روش های درمانی برای این بیماری وجو دارد؟
  4.  آیا علت این بیماری لزوما خیانت یکی از زوجین است؟
  5. آیا محدودیت سنی برای این بیماری وجود دارد
  6. آیا واکسن برای جلوگیری از این بیماری در سنین بالا مناسب است؟
  7. چه روش های تشخیصی برای HPV وجود دارد؟

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

تیم به‌کست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

با پروبیوتیک‌‌ها بیشتر آشنا شوید

شنبه 13 دی 1399
با شنیدن اسم باکتری به یاد بیماری می‌افتیم اما برخی از انواع آن‌ها مفید هستند و در سلامت دستگاه گوارش، مؤثرند. در چند سال اخیر محصولات متنوعی با برچسب «پروبیوتیک» به فروش می‌رسند و فواید پروبیوتیک‌ها بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. اگر دوست دارید بیشتر با این […]
مواد-غذایی-حاوی-پروبیوتیک
به‌کست