لایو ۳۷ بهزی: بیماری‌های گوارش و معده با دکتر فاطمه معینی

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، در قالب پادکست، ، لایو بهزی و مقالات، این راه کار ها را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد.  با ما در لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) همراه باشید

یکی از اصلی ترین اهداف #بهزی بررسی شایع ترین بیماری های موجود در ایران و جهان و آشنایی با روش خود مراقبتی و درمان آنهاست. بیماری های دستگاه گوارش و علی الخصوص معده چون #ریفلاکس، #زخم_معده ، #گاستریت و …. از بیماری هایی هستند که در جهان بسیار #شایع است و با سبک زندگی موجود همه ما در معرض #خطر آن هستیم.

در قسمت ۳۷ از لایو بهزی با موضوع بیماری های گوارش و معده و راه کار های پیشگیری از آن با دکتر فاطمه معینی پزشک عمومی و متخصص طب ایرانی همراه بودیم. در این لایو به بررسی بیماری هایی چون ورم معده، گاستریت، ریفلاکس و …. پرداخته شد و روش های کنترل و بهبود آن از ابعاد مختلف بررسی و به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده شد. همیشه میتوانید برای مشاوره با خانم فاطمه معینی، اپلیکیشن بهزی کابران و بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی، علائم ریفلاکس معده

علائم ریفلاکس معده

 

بهزی، غذاهای تشدید کننده ریفلاکس معده
غذاهای تشدید کننده ریفلاکس معده

 

بهزی، علائم ورم معده یا گاستریت
 علائم ورم معده یا گاستریت

 

بهزی، علت و درمان کاستریت و ورم معده
علت و درمان کاستریت و ورم معده

 

محتوای گفتگوی بیماری‌های گوارش و معده

  1.  معده کجاست و به چه بیماری هایی مبتلا میشود؟
  2. بیماری گاستریت، ورم معده ، ریفلاکس، سرطان معده و … چیست؟
  3. چه روش های درمانی برای این بیماری ها وجود  دارد؟
  4.  آیا میتوان از این بیماری ها پیشگیری کرد؟
  5. آیا محدودیت سنی برای این بیماری وجود دارد
  6. آیا واکسن برای جلوگیری از این بیماری در سنین بالا مناسب است؟
  7. چه روش های تشخیصی برای HPV وجود دارد؟
مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

تیم به‌کست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ریزش طبیعی مو: چرا اتفاق می‌افتد و چه اندازه؟

جمعه 19 دی 1399
اگر از دیدن موهایی که روی بالش ریخته، به شانه‌تان گیر کرده یا روی درپوش چاه حمام جمع شده نگران شده‌اید، حتماً این مقاله را مطالعه کنید. بسیاری از پرسش‌هایتان را پاسخ خواهد داد. ریزش موهایم طبیعی است؟ از نظر اکثر افراد، موهای پرپشت، منعطف و درخشان، موهای سالمی‌ هستند. […]
زنی-یک-برس-در-یک-دستو-مشتی-مو-در-دست-دیگر-دارد
به‌کست