لایو ۳۸ بهزی: هورمون‌ها با دکتر مهتاب لاهیجانی

همانطور که در  لایو ها و مطالب قبل دیدیم تیم سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) بهزی به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، در قالب پادکست، لایو بهزی و مقالات، این راه کار ها را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد. با ما در لایو های اینستاگرام (در کانال بهزی behzee.ir) همراه باشید.

در قسمت ۳۸ از لایو بهزی با موضوع آشنایی با هورمونهای بدن و راه کار های متعادل سازی  پیشگیری از کاهش آن با خانم دکتر مهتاب لاهیجانی پزشک و متخصص صنایع غذایی از کشور استرالیا همراه بودیم. در این لایو پس از بررسی موضوع از ابعاد مختلف به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده شد. همیشه میتوانید برای مشاوره با خانم مهتاب لاهیجانی، اپلیکیشن بهزی کابران و بیمار را از سایت behzee.com نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی ، علائم عدم تعادل هورمونی
علائم عدم تعادل هورمونی

 

بهزی، سطح هورمونی مناسب در مردان
سطح هورمونی مناسب در مردان

 

بهزی، چطور سطح مناسب هورمونی داشته باشیم؟
چطور سطح مناسب هورمونی داشته باشیم؟

محتوای گفتگوی هورمون ها

  1.  در بدن ما چه هومونهایی وجود دارند که در خلق و خوی ما موثرند؟
  2. دوپامین، سرتونین، آکسیتوسین، ملاتونین، اندورفین، آدرنالین، نواپی نفرین، کورتیزول چیست؟
  3. چه مواد غذایی برای متعادل سازی این هورمونها مناسب است؟

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

تیم به‌کست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هورمون‌ها و نقش آن‌ها در خلق‌وخوی ما

چهارشنبه 1 بهمن 1399
مغز انسان از طریق فرستادن ترکیبات شیمیایی پیچیده و درون سازی به نام هورمون با بقیه بدن در ارتباط دائم و ۲۴ ساعته است. این ترکیبات که اغلب در دوزهایی به اندازه مایکرو میلی گرم ساخته و یا ترشح میشوند و میتوانند تاثیر کاهنده و یا افزاینده در ذخیره چربی، […]
صورتک-های-خندان-گریان-ناراحت
به‌کست