لایو 38 بهزی: هورمون‌ها با دکتر مهتاب لاهیجانی

تیم بهزی تلاش می‌کند در کنار آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) او، از بهترین روش‌های خودمراقبتی و درمان بیماری‌های مختلف در سراسر جهان آگاه باشد. در همین راستا در کنار ارائه خدمات روزانه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، آخرین یافته‌ها و اطلاعات جدید در حوزه خودمراقبتی را در قالب لایو گفت‌وگو با متخصصان، به مخاطبان خود معرفی می‌کند.

در قسمت 38 از لایو بهزی با موضوع آشنایی با هورمون‌های بدن و راهکارهای متعادل سازی  پیشگیری از کاهش آن با خانم دکتر مهتاب لاهیجانی پزشک و متخصص صنایع غذایی از کشور استرالیا همراه بودیم. در این لایو پس از بررسی موضوع از ابعاد مختلف به برخی از سوالات کاربران پاسخ داده شد. همیشه میتوانید برای مشاوره با خانم مهتاب لاهیجانی، اپلیکیشن بهزی را نصب کنید و زیر نظر ایشان باشید.

بهزی ، علائم عدم تعادل هورمونی
علائم عدم تعادل هورمونی

 

بهزی، سطح هورمونی مناسب در مردان
سطح هورمونی مناسب در مردان

 

بهزی، چطور سطح مناسب هورمونی داشته باشیم؟
چطور سطح مناسب هورمونی داشته باشیم؟

محتوای گفتگوی هورمون‌ها

  1.  در بدن ما چه هورمون‌هایی وجود دارند که در خلق‌وخوی ما مؤثرند؟
  2. دوپامین، سروتونین، اکسی‌توسین، ملاتونین، اندورفین، آدرنالین، نوراپی‌نفرین و کورتیزول چیست؟
  3. چه مواد غذایی برای متعادل‌سازی این هورمون‌ها مناسب است؟

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا