لایو ۴۱ بهزی: آلزایمر و روش‌های پیشگیری و درمان با خانم دکتر مهربانی

تیم بهزی تلاش می‌کند در کنار آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) او، از بهترین روش‌های خودمراقبتی و درمان بیماری‌های مختلف در سراسر جهان آگاه باشد. در همین راستا در کنار ارائه خدمات روزانه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، آخرین یافته‌ها و اطلاعات جدید در حوزه خودمراقبتی را در قالب لایو گفت‌وگو با متخصصان، به مخاطبان خود معرفی می‌کند.

در قسمت ۴۱ لایو بهزی با خانم دکتر مهربانی، متخصص مغز و اعصاب همراه بودیم. در این لایو به بررسی آلزایمر، علائم، مراحل و علل ابتلا به آن پرداختیم. همچنین میزان شیوع آن با توجه به جنسیت، روش‌های پیشگیری و بهبود آلزایمر را بررسی کردیم و به پرسش‌های کابران درباره آلزایمر پاسخ دادیم.

محتوای گفت‌وگو درباره آلزایمر

بیماری آلزایمر چه بیماری ای است؟
تفاوت بیماری آلزایمر با زوال عقل چیست؟
علائم اولیه بیماری آلزایمر چیست؟
مراحل بیماری آلزایمر چگونه است؟
علت بیماری آلزامیر چیست؟
آیا بیماری آلزایمر ارثی است؟
آلزایمر در مردها شایع تر است یا زنان؟
از چه سنی به بعد بیشتر در معرض تهدید آلزایمر هستیم؟
آیا راهی برای پیشگیری از بیماری آلزایمر وجود دارد؟
آیا بیماری آلزایمر درمان دارد؟
آیا منبع علمی برای نحوه صحیح مراقبت از بیمار دچار آلزایمر وجود دارد؟
آیا تعداد بیماران آلزایمر رو به افزایش است؟ اگر بلی علت چیست؟

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

تیم به‌کست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

ضربان قلب: طبیعی، تند یا کند؟

یکشنبه 4 مهر 1400
ضربان قلب یکی از علائم حیاتی بدن است که به کمک آن‌می‌توان از وضعیت سلامت بدن باخبر شد. ریتم طبیعی قلب حدود ۶۰ الی ۱۰۰ بار در دقیقه است اما بسته به شرایط فیزیولوژیک، فعالیت بدنی، بیماری و برخی عوامل دیگر، میزان ضربان قلب در افراد مختلف تفاوت دارد. اما […]
شکل-منحنی-ضربان-قلب-طبیعی-روی-کاغذ
به‌کست