لایو 42 بهزی: درد قفسه سینه با دکتر مهدیان

تیم بهزی تلاش می‌کند در کنار آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) او، از بهترین روش‌های خودمراقبتی و درمان بیماری‌های مختلف در سراسر جهان آگاه باشد. در همین راستا در کنار ارائه خدمات روزانه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، آخرین یافته‌ها و اطلاعات جدید در حوزه خودمراقبتی را در قالب لایو گفت‌وگو با متخصصان، به مخاطبان خود معرفی می‌کند.

در قسمت 42 لایو بهزی با موضوع درد قفسه سینه و حمله قلبی، با خانم دکتر مهدیان، متخصص قلب و عروق همراه بودیم. در این لایو موضوعاتی مانند درد قفسه سینه، دلایل آن، علائم حمله قلبی، دلایل بروز آن و موارد مرتبط دیگر را بررسی کردیم و به سؤالات کاربران پیرامون این موضوعات پاسخ دادیم.

محتوای گفت‌وگو درباره درد قفسه سینه

چه عواملی باعث درد قفسه سینه می‌شود؟

آیا با احساس هر دردی در ناحیه قفسه سینه، باید به پزشک مراجعه کرد؟

آیا ممکن است درد معده با درد قفسه سینه اشتباه گرفته شود؟

در صورت احساس درد، چطور باید تشخیص داد که به چه پزشکی مراجعه کرد؟

علت احساس درد در قفسه سینه پس از تنفس عمیق یا ورزش چیست؟

حمله قلبی چیست؟

چه عواملی افراد را در معرض حمله قلبی قرار می‌دهد؟

چگونه باید از فردی که دچار حمله قلبی شده مراقبت کرد؟

قرص زیرزبانی در چه مواقعی تجویز می‌شود و چگونه عمل می‌کند؟

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا