لایو 43 بهزی: سالمندی با دکتر حمیدرضا اشراقی

تیم بهزی تلاش می‌کند در کنار آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) او، از بهترین روش‌های خودمراقبتی و درمان بیماری‌های مختلف در سراسر جهان آگاه باشد. در همین راستا در کنار ارائه خدمات روزانه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، آخرین یافته‌ها و اطلاعات جدید در حوزه خودمراقبتی را در قالب لایو گفت‌وگو با متخصصان، به مخاطبان خود معرفی می‌کند.

در قسمت 43 لایو بهزی، با آقای دکتر حمیدرضا اشراقی، دکتری فیزیوتراپی و مدیریت توان‌‌بخشی و معاون سلامت بنیاد سالمندان همراه شدیم تا نقش انجمن سالمندی، حمایت‌ها و مراقبت‌های لازم در دوران سالمندی را بررسی کنیم. همچنین به موضوع‌ها‌یی از جمله تعریف سالمندی، تکریم سالمندان، مراقبت از آنان، تقویت حافظه سالمندان، بیماری‌های دوره سالمندی و سبک زندگی سالم برای سالمندان توجه شد و سوالات کاربران پیرامون بیماری آلزایمر پاسخ داده شد.

محتوای گفت‌وگو درباره سالمندی

تعریف سالمندی

تکریم اجتماعی سالمندان

مراقبت از سالمندان

مدیریت استرس در سالمندان

کمک به مراقبت از سلامت روان سالمندان

مدیریت و درمان افسردگی سالمندان

راه‌های تقویت حافظه سالمندان

سالمندآزاری

سبک زندگی سالم برای سالمندان

نکاتی که در مورد فعالیت‌های بدنی سالمندان باید در نظر داشت

بیماری‌های شایع دوره سالمندی

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا