لایو 46 بهزی: ضرورت حمایت مکمل درمان با دکتر ایروانی‌منش

تیم بهزی تلاش می‌کند در کنار آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان (فالوآپ) او، از بهترین روش‌های خودمراقبتی و درمان بیماری‌های مختلف در سراسر جهان آگاه باشد. در همین راستا در کنار ارائه خدمات روزانه به بیماران در اپلیکیشن کاربر و بیمار، آخرین یافته‌ها و اطلاعات جدید در حوزه خودمراقبتی را در قالب لایو گفت‌وگو با متخصصان، به مخاطبان خود معرفی می‌کند.

در قسمت 46 لایو بهزی با موضوع ضرورت حمایت مکمل درمان، با دکتر ناصر ایروانی‌منش، مسئول فنی بیمارستان بازرگانان، همراه بودیم. در این لایو درباره روند درمان، نحوه پیگیری بیمار، حساسیت سیستم درمانی به نتیجه درمان، فرهنگ‌سازی برای استفاده از اپلیکیشن‌های سلامت و ضرورت ارائه خدمات حمایتی صحبت شد.

محتوای گفت‌وگو درباره حمایت از بیماران

شروع و پایان روند درمان چگونه تعیین می‌شود؟

چگونه می‌توان از رعایت توصیه‌ها توسط بیمار مطمئن شد؟

در چتر بزرگ حمایت به چه عناصری باید توجه شود؟

حمایت مکمل از بیمار تا چه اندازه مفید است؟

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا