معرفی پادکست بهزی: قسمت اول

پادکست بهزی به دنبال این است که بهترین روش درمانی در ادامه سلامتی یا بهبود بیماری‌های مختلف چیست

پادکست به یک برنامه صوتی گفته میشود که در چند بخش تولید و منتشر میشود و توسط شنوندگان معمولاً بر روی یک پخش‌کنندهٔ موسیقی دیجیتال قابل دریافت و پخش است. این روش ارائهٔ محتوا در سال ۲۰۰۴ محبوبیت و گسترش یافت و گاه به آن رادیوی اینترنتی گفته می‌شود. این روش تولید برنامه ها شاید هم اکنون یکی از مورد پذیرش ترین روش ها برای انتقال داده ها است و بهزی هم در سال 1398 توسعه محتوا روی این نوع رسانه را آغاز کرده است.

بهزی میخواهد در این برنامه با درمانگرانی از سرتاسر جهان صحبت کند و دریابد که هر کدام از آنها در خصوص مراقبت و بهبودی چه نظری دارند و بیماران خود را به چه روش شفا میدهند. این سوالی است که بهزی برای پاسخ به آن سفر خود را شروع کرده است.

بهزی سامانه ارائه کننده خدمات پشتیبانی، آموزش و ارزیابی به بیماران بوده و درتلاش است تا بهترین نکات آموزشی و روش های بهبود را از محققان، دانشمندان، پزشکان، روانشناسان، درمانگران و بیماران سرتاسر دنیا بشنود و با شما درمیان بگذارد. توسعه سلامتی به درست ترین روش هدف ماست و اینبار از طریق این پادکست بهزی آمده ایم تا به موضوعاتی چون باور های نادرست، روش های درمانی مدرن و توصیه های حیاتی برای یک بیماری به صورت عمقی بپردازیم.

فهرست پادکست های منتشر شده :

فایل زیر نیز معرفی برنامه های صوتی بهزی است

لطفا بعد از شنیدن پادکست ها دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید و بفرمایید در فایل های بعدی بهزی دوست دارید در مورد چه موضوعاتی صحبت کنیم. پادکست بهزی را میتوانید از اپ های پادگیر(پادکست) آپارات و کانال تلگرامی بهزی دریافت کنید.

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا