قسمت 7 پادکست بهزی،بخش 1: خودمراقبتی در کبد چرب!

کبد چرب از دهان شروع میشود!

در قسمت هفتم پادکست بهزی در خدمت شما هستیم تا داستان های هضم غذا در بدن را از دو دیدگاه مختلف بررسی کنیم. در این پادکست میزبان خانم دکتر فاطمه معینی هستیم تا با همراهی آقای دکتر محمد علی زارعیان و آقای سعید نصرت آبادی درباره ویژگی های هضم خوب صحبت کنیم. ما در این قسمت به این موضوع پرداختیم که بدن ما مجموعه ای از اندام های مختلف است که اختلال در هر بخش می تونه روی بقیه قسمتهای بدن هم تاثیر گذار باشه و چون یکی از مهم ترین وظایف بدن هضمه و این بخش موجب سلامتی میشود، لذا باید آداب مناسب غذا خوردن را بدانیم و برای حرکت به سمت هضم خوب تلاش کنیم.
درست مانند قسمتهای قبل اعلام می کنیم از همراهی تک به تک شما دوستان بسیار خوشحالیم و از همه میخواهیم در صورتی که پیشنهاد و انتقادی دارید از همین طریق و یا شبکه های اجتماعی نظرات خود را با ما در میان بگذارید.قسمت دوم این پادکست در هفته آینده در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

محتوای بخش اول قسمت هفتم: خودمراقبتی در کبد چرب

  1. آداب مناسب غذا خوردن
  2. چه کار کنیم که کبد سالم داشته باشیم
  3. اگر به بیماری های کبد دچار شدیم چه کنیم که بهبود یابیم؟
  4. آیا مواد هضم نشده به کبد میروند؟
  5. فرهنگ درهم خوری چه ارتباطی با کبد چرب دارد؟
  6. نقش برنج و نان سفید در کبد چرب چیست؟
  7. نجوه غذا خوردن صحیح در میهمانی ها

شما را به شنیدن بخش اول قسمت هفتم پادکست بهزی دعوت میکنیم.

کبد چرب از دهان شروع میشود!

 

منبع: NIH , MayoClinic

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا