قسمت ۷ پادکست بهزی، بخش ۲: کبد چرب از دهان شروع میشود!

کبد چرب از دهان شروع میشود!

همان طور که در مطالب گذشته به هدف بهزی از ایجاد پادکست ها و معرفی آن پرداختیم،در قسمت اول این پادکست هم ما سعی داشتیم کبدچرب را به عنوان یک بیماری شایع بررسی کنیم اما دیدید که در کنار کبد چرب، مبحث هاضمه به نوعی موضوع اصلی این پادکست شد چرا که کبد بخشی از فرایند هضم در بدن را بر عهده دارد و خیلی از عادت های ما میتواند روی خوب کار کردن و یا عدم کارایی صحیح آن اثر بگذارد. در این بخش هم همکارانم آقای دکتر محمد علی زارعیان و آقای سعید نصرت آبادی به همراه خانم دکتر فاطمه معینی به گفتگوی خود ادامه میدهند و با نهایت توان سعی میکنند تا به بخشی از حقایق و باورهای نادرست در مورد موضوع هضم و گوارش اشاره کنند.
همانطور که میدانید وظیفه بهزی جستجوی روش های پیشگیری، درمانی و کنترل بیماری ها در هر نقطه از جهان است و در کنار پادکست، در اپ بهزی این روش های را به همراه صدها پزشک دیگر بررسی کرده تا به سرعت در دسترس بیماران قرار بگیرد. لذا جستجوی ما برای یافتن روش های درمانی مناسب فقط به پادکست خلاصه نمیشود و همیشه و هر لحظه آخرین نتایج یافته های علمی در حوزه بیماری های مختلف را میتوانید به صورت اختصاصی و متناسب با وضعیت جسمی و بدنی خودتان در اپ بهزی دریافت کنید.
با ما همراه باشید.

 

منبع: NIH , MayoClinic

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

تیم به‌کست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

چه عواملی احتمال ابتلا به دیابت را افزایش می‌دهد؟

شنبه 30 آذر 1398
از هر دو بیمار مبتلا به دیابت در دنیا، یک نفر نمی‌داند که به این بیماری مبتلاست. آیا ممکن است ما هم یکی از این افراد باشیم؟ برای ارزیابی این موضوع که احتمال ابتلای شما به دیابت زیاد است یا خیر، می‌توانید این مطلب را بخوانید. علت ابتلا به دیابت […]
به‌کست