کسب مقام دوم توسط تیم بهزی در رویداد کارآفرینی فناوری‌های دیجیتال پزشکی و سلامت

مرکز نوآوری رفاتک باهمکاری وزارت بهداشت، سازمان نظام پزشکی کشور، سازمان نظام پرستاری و سایر بازیگران کلیدی حوزه پرستاری، رویداد کارآفرینی فناوری های دیجیتال پزشکی و سلامت جهت ارائه فرصت‌های کارآفرینی و فعالان حوزه فناوری‌های دیجیتال پزشکی و سلامت ۸ شهریورماه، در محل مجتمع خدمات فناوری شریف برگزار کرد.
در این رویداد بازدیدکنندگان بسیاری از سازمان‌های فعال در حوزه سلامت تا سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی شرکت کردند و به گپ‌وگفت دوستانه با تیم‌ها پرداختند. آقای دکتر حریرچی، قائم مقام وزیر بهداشت در سخنرانی اختتامیه خود، از لزوم توسعه فعالیت‌های کارآفرینی دیجیتال صحبت کرد و به فعالیت‌های حمایتی وزارت بهداشت در این حوزه اشاره کرد.
در این رویداد ۸۰ تیم ثبت‌نام کردند و در نهایت ۲۵ تیم جهت ورود به رویداد توسط کمیته ارزیابی انتخاب شد. در نهایت سه تیم به ‌عنوان تیم‌های برنده این مسابقه انتخاب شدند. تیم بهزی (سامانه هوشمند آموزش، مراقبت و ارزیابی بیماران) در این رویداد رتبه دوم را کسب کرد.

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا