حضور بهزی در دومین رویداد فناوری در خدمت درمان

دومین رویداد «فناوری در خدمت درمان» برگزار شد

مدیریت توسعه نوآوری و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در تاریخ 15 مهر 1399 دومین نشست میان مسئولین، بیمارستان ها و شرکت های فناور در حوزه سلامت را برگزار کرد. در این رویداد بیمارستان مسیح دانشوری، بیمارستان امام حسین(ع)، بیمارستان طالقانی، بیمارستان شهدا تجریش، بیمارستان لقمان و بیمارستان مدرس به ارائه نقاط قابل ارتقا در خدمات بهداشتی و درمانی پرداختند و فناوران در جهت برآوردسازی این نیازها خدمات و محصولات خود را تشریح کردند. شرکت بهزی ارائه کننده خدمات آموزش بیمار، ارتباط و مشاوره آنلاین با پزشک و پیگیری درمان (فالوآپ)  هم یکی از شرکت های فناور ارائه دهنده در این رویداد بود.
رویداد اول از این سلسه رویدادها در تاریخ ٢٩ مرداد که با همکاری معاونت درمان  دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار گردید. (گزارش این رویداد ) فناوران و شرکت هایی که تمایل به ارائه محصولات خود در بخش های دیگر این رویداد دارند می توانند با شماره واتساپ 09100046370 مکاتبه نمایند. در زیر برنامه زمانی این رویداد را مشاهده میفرمایید.
برنامه زمانی دومین رویداد فناوری در خدمت درمان
ساعت نهاد سخنران
14:00 -14:05 مدیریت توسعه نوآوری و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر آقای دکتر نیکبخت
14:05-14:10 معاون فنی معاونت درمان
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
آقای دکتر چوبان
14:10-14:20 بیمارستان امام حسین (ع) آقای دکتر کریم خانی
14:20-14:30 شرکت فناور تریتا آقای مهندس قفقازی
14:30-14:40 بیمارستان آیت اله طالقانی آقای دکتر زندی
14:40-14:50 شرکت فناور سیناپس آقای دکتر فرجی
14:50- 15:00 بیمارستان مسیح دانشوری آقای دکتر ورهرام
15:00 -15:10 شرکت فناور بهزی خانم دکتر مازندرانی
15:10 -15:20 بیمارستان لقمان آقای دکتر بنار
15:20 -15:30 شرکت فناور دایان آقای دکتر اسماعیل زاده
15:30 -15:40 بیمارستان شهدا تجریش آقای دکتر خوشنود
15:40-15:50 شرکت فناور کیمیا گوهر خانم دکتر هوشیاری
15:50-16:00 بیمارستان مدرس خانم دکتر مسعودی
16:00-16:05 جمع بندی آقای دکترچوبان

مدیر عامل شرکت بهزی  فعالیت‌های این شرکت را در زمینه پایش و آموزش بیماران را تشریح کرد. «بهزی» یکی از اولین تیم‌هایی است که در حوزه عرضه خدمات مکمل درمان شامل آموزش خود مراقبتی، ارتباط با پزشک و پایش مستمر بیماران فعالیت می‎کند. مدیر عامل بهزی در دومین رویداد فناوری در خدمت درمان با اشاره به بخش پنهان حوزه سلامت گفت : «ما اعتقاد داریم که درمان فقط دارو نیست و موضوعاتی مثل آموزش بیمار، ارتباط مستمر بیمار با پزشک و پیگیری مداوم وضعیت بیمار در تمامی فرآیند درمان لازم و حتمی است». آقای دکتر کریم خانی مدیریت بیمارستان امام حسین هم در صحبت های خود برا لزوم و ضرورت وجود اینگونه خدمات  و فناوری‌های مشابه آن برای مراکز درمانی تاکید کردند.

بهزی سرویس نوینی است که برای آموزش، پشتیبانی و پایش روند بهبودی بیمار و ارتباط او با پزشک طراحی شده است. بهزی به کمک داده‌هایی که از طریق بیماران گزارش می‌شود ابعاد سبک زندگی آنها را می‌سنجد و از طریق آموزش‌های مستمر بیماران، امکان حفظ و پیشرفت روند درمان را فراهم می‌کند. از سوی دیگر پزشکان هم به کمک این برنامه و رابط کاربری آسان آن، می‌توانند از راه دور و به راحتی در هر لحظه وضعیت بیماران را ارزیابی کنند و اقدامات لازم را برای درمان انجام دهند. آموزش، پایش، نوبت‌دهی، پاسخ به پرسش‌ها و رصد لحظه به لحظه وضعیت بیماران از جمله خدماتی است که در برنامه بهزی ارائه می‌شود.

فیلم این رویداد برای علاقمندان در این قسمت قرار میگیرد امید است این تلاش ها منشاء اثربخش خدمات بهداشت و سلامت در کشور باشد.

برای شرکت در رویدادهای آینده میتوانید با شماره 09100046370 تماس حاصل فرمایید.

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا