بهزی در اولین رویداد فناوری در خدمت درمان

اولین رویداد «فناوری در خدمت درمان» برگزار شد.

با همکاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه صنعتی امیرکبیر روز چهارشنبه ۲۹ مرداد، با حضور مسئولان بیمارستان‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه سلامت کشور برگزار شد. در این رویداد که به شکل آنلاین برگزار ‌شد و «بهزی» در کنار فناوران و شرکت های دانش بنیان به ارائه محصولات خود برای یاری و حمایت از بیمارستانها پرداخت. در نخستین رویداد فناوری در خدمت درمان تیم‌های فناوری چون بهزی به منظور آشنایی هر چه بیشتر مسئولان و مدیران اجرایی بیمارستان‌ها محصولات و فعالیت‌های خود را معرفی کردند.

در ابتدای این رویداد مسئولان و مدیران بیمارستان‌های امام خمینی، شریعتی، امیراعلم، بهارلو، مرکز قلب، مرکز طبی، سینا و ضیائیان ضمن تقدیر از نقش شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌های فناوری در دوران شیوع کرونا خواستار کمک‌ هر چه بیشتر این شرکت‌ها در رفع کمبودها و نواقص مراکز درمان و سلامت کشور شدند. در ادامه بهزی و 6 فناوری دیگر در دوران شیوع ویروس کرونا به کمک راهکارهای نوآورانه خود خدمات ارزشمندی در زمینه حفظ سلامت افراد شاغل در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، کاهش میزان بار کاری کادر درمان، کمک به حفظ هر چه بیشتر فاصله اجتماعی افراد جامعه، کمک به پیشگیری از مشکلات حوزه سلامت روان و… ارائه دادند.

بهزی نیز فعالیت‌های این شرکت در زمینه پایش و آموزش بیماران را تشریح کرد. «بهزی» یکی از اولین تیم‌هایی است که همزمان با شروع به کار مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر در سال ۹۶ مورد حمایت این مرکز قرار گرفت و در حوزه عرضه خدمات مکمل درمان شامل آموزش خود مراقبتی، ارتباط با پزشک و پایش مستمر بیماران فعالیت می‎کند.

مدیر بهزی در نخستین رویداد فناوری در خدمت درمان با اشاره به بخش پنهان حوزه سلامت گفت : «ما اعتقاد داریم که درمان فقط دارو نیست و موضوعاتی مثل آموزش بیمار، ارتباط مستمر بیمار با پزشک و پیگیری مداوم وضعیت بیمار در تمامی فرآیند درمان لازم و حتمی است». بهنوش، معاون درمان بیمارستان بهارلو در ادامه صحبت های مدیربهزی گفت : «از خدماتی که بهزی ارائه می‌دهد بسیار خرسند هستیم و به نظر ما حضور بهزی و فناوری‌های مشابه آن برای مراکز درمانی ضرورت زیادی دارد».

بهزی سرویس نوینی است که برای آموزش، پشتیبانی و پایش روند بهبودی بیمار و ارتباط او با پزشک طراحی شده است. بهزی به کمک داده‌هایی که از طریق بیماران گزارش می‌شود ابعاد سبک زندگی آنها را می‌سنجد و از طریق آموزش‌های مستمر بیماران، امکان حفظ و پیشرفت روند درمان را فراهم می‌کند. از سوی دیگر پزشکان هم به کمک این برنامه و رابط کاربری آسان آن، می‌توانند از راه دور و به راحتی در هر لحظه وضعیت بیماران را ارزیابی کنند و اقدامات لازم را برای درمان انجام دهند. آموزش، پایش، نوبت‌دهی، پاسخ به پرسش‌ها و رصد لحظه به لحظه وضعیت بیماران از جمله خدماتی است که در برنامه بهزی ارائه می‌شود.

خدمات بهزی در دوران شیوع کرونا به کمک کادر درمان و مراکز سلامت آمد و این تیم توانست با حضور دربیمارستان‎های مرجع مانند مسیح دانشوری و امام خمینی با ثبت‌نام بیماران در سامانه بهزی سهم به سزایی در کاهش حضوری افراد به بیمارستان‌ها داشته باشد. برنامه این رویداد را میتوانید از طریق بخش زیر مشاهده فرمایید:

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا