وبینار بهزی: مدیریت استرس در کرونا

تیم بهزی به عنوان سامانه آموزش بیمار، پایش مسیر بهبود و پیگیری درمان  (فالوآپ) به دنبال یافتن روش های خود مراقبتی و درمان برای هر بیماری در سرتا سرجهان است. در همین راستا کوشش میکند در کنار خدمات هر روزه به بیماران در اپلیکیشن کاربران و بیماران، در قالب پادکست بهزی ، لایو بهزی و مقالات، این موارد را برای شما بیشتر و بهتر شرح دهد. به دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در رفت و آمد بوجود آمده است لذا در لایو بهزی سعی کردیم تا از مسیر دیگری همچون لایو های اینستاگرام (در کانال بهزیbehzee.ir ) وظیفه اطلاع رسانی خود را به انجام برسانیم.

محتوای بحث شده در وبینار مدیریت استرس کرونا

در بخش اول گفتگوی خود را با سرکار خانم دکتر طاهره سوری آغاز کردیم، در بخش دوم با جناب آقای دکتر مسعود فلاحی، صحبت خود را ادامه دادیم، در ادامه با جناب اقای دکتر علی صادقی نیا گفتگو انجام شد و در انتها با جناب آقای دکتر یوسف فکور صحبت کردیم:

  1. تجربه پزشکان متخصص عفونی در زمان کرونا
  2. تجربه بیماران در مسیر بهبود وضعیت اضطرابی
  3. روش های استفاده شده در مسیر بهبود و کاهش اضطراب
  4. چالش های پوستی در بیماران مبتلا به کرونا
  5. راه کار های ببهبود بیماری های پوستی
  6. چالش های روحی برای بیماران و کادر درمان در دوران کرونا
  7. راه کار های مدیریت و کنترل استرس در دوران کرونا
  8. طرح تحقیقانی مدیریت استرس اجرا شده به مدت 3 ماه

ویدیو مربوط به این وبینار را میتوانید در زیر مشاهده فرمایید.

منبع: NIH , WHO

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا