روز پزشک بر تمامی درمانگران مبارک

چو بیمار از شفا سرمست گردد           طبیب از فرط شادی مست گردد

خدا شافی و این خود افتخاری است       که دستی با خدا همدست گردد

تبریک بهزی به مناسبت روز پزشک

سالی دیگر گذشت و خرسندیم که بهزی در این سال هم در کنار شما با و یاری خداوند متعال در مسیر آموزش، پشتیبانی و ارزیابی بیماران تلاش نموده است. امسال هم به بهانه تولد حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک و درمانگر از حضور و تلاش تک به تک شما سپاسگزاریم که با نگاهی مهربان و هوشمند به یاری بیماران می شتابید و آنها را در تمامی مراحل بهبودی همراهی می کنید. بهزی به ارائه خدمات مکمل درمان به شما و بیمارانتان افتخار می کند و هر روز در مسیر خلق سرویس بهتر و هوشمند تر در تلاش و تکاپوست .

امسال با تعداد زیادی از مراکز درمانی، پزشکان و درمانگران همکاری داشتیم و از دلسوزی و عشق آنها به درمان، بسیار آموختیم. در کنار درمانگرانی تلاش کردیم که می دانند با بهبود سبک زندگی، نه تنها این نسل، بلکه نسل های آینده انسانها نیز تاثیر خواهند گرفت. همکاران درمانگر ما در بهزی شجاعانه در خط اول استفاده از خدمات مکمل درمان پیش رفتند و در راه طراحی جزئیات دقیق تر تلاش کردند تا در نهایت اثر بخشی خدمات درمانی افزایش یافته و بیماران بهبودی سریع تر و ماندگار تری را تجربه کنند.
همه در کنار هم در این سال تلاش کردیم تا فرهنگ “درمان فقط دارو نیست” را توسعه دهیم و به بیماران بیاموزیم که حق دارند در کنار تشخیص و درمان در زمان بهبودی از خدمات پشتیبانی و مراقبت استفاده کنند و به آموزشی در سطح بین المللی و جان گرفته از تلاش شبانه روز همه پزشکان، دسترسی داشته باشند.

بر اساس یکسال خدمات موثر در کنار همه پزشکان فهمیدیم که چرا در آینده نزدیک باید تاکید هر چه بیشتری روی مبحث سلامت دستگاه گوارش و سلامت روان داشته باشیم. چرا این دو حوزه بسیار در درمان بقیه موارد موثر هستند. از همه مراکز درمانی، پزشکان و درمانگران متشکریم که در این مسیر همراهیمان کردند تا به اهدافی این چنین بزرگ و بیندیشیم و به سوی آنها قدم برداریم.

اینجا از طرف تمامی تیم بهزی دست تک به تک این درمانگران را به گرمی می فشارم و با دلگرمی تمام می گویم که باعث افتخار است که در زنجیره خدمات درمانی و شفا در تلاشیم و حضور داریم.
از این به بعد هم به یاری خدا با نهایت توان همراه شما هستیم.
روزتان مبارک

بهار مازندرانی -تیم بهزی

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا