روز پزشک و درمانگر مبارک!

چو بیمار از شفا سرمست گردد           طبیب از فرط شادی مست گردد

خدا شافی و این خود افتخاری است       که دستی با خدا همدست گردد

تبریک بهزی به مناسبت روز پزشک

یک سال دیگر طی شد اما این سال به هیچ وجه به سال گذشته شباهتی نداشت. این سال بار بزرگی بر دوش تیم سلامت و علی الخصوص پزشکان و درمانگران ایجاد کرد و تلاش آنها دلیل سلامتی و زندگی همه ماست. اما ما امسال هم به بهانه تولد حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک و درمانگر از حضور و تلاش تک به تک شما در بهزی سپاسگزاریم که با نگاهی مهربان و هوشمند به یاری بیماران می شتابید و آنها را در تمامی مراحل بهبودی چه از دور و چه حضوری همراهی می کنید. بهزی به ارائه خدمات به شما در حوزه کرونا افتخار می کند و هر روز در مسیر خلق سرویس بهتر و نوآورانه تر در تلاش و تکاپوست.

امسال  هم با همه گیری کرونا با تعداد زیادی از مراکز درمانی، پزشکان و درمانگران همکاری داشتیم و از دلسوزی و عشق آنها به درمان، بسیار آموختیم. در کنار این از جان گذشته گان تلاش کردیم تا مرهمی باشیم بر قلب های نگران هموطنانمان. تمامی همکاران درمانگر ما در بهزی شجاعانه در خط اول مبارزه با همه گیری کرونا تلاش کردند تا بتوانیم از فناوری بهزی در جهان دلگرمی بیماران و همراهی آنها در مسیر درمان تلاش کنیم . در این سال در کنار همه پزشکان فهمیدیم که چرا  پزشکان و تیم درمانی جهانی به ابزارهای فناورانه قابل توسعه و سریع برای آموزش بیماران، ارتباط از راه دور و پیگیری مسیر درمان(فالوآپ) همانند بهزی در آینده بیشتر نیاز دارند.

از این فرصت استفاده میکنیم تا از مراکز درمانی، پزشکان و درمانگران همکار ما در سامانه بهزی تشکر و قدردانی کنیم که در این مسیر همراهیمان کردند تا به اهدافی این چنین بزرگ و بیندیشیم و به سوی آنها قدم برداریم.

اینجا از طرف همه تیم بهزی دست تک به تک این درمانگران را به گرمی می فشاریم و با دلگرمی تمام می گوییم که باعث افتخار است که در خط مقدم مبارزه با همه گیری کرونا درکنار شما حضور داریم.

روزتان مبارک

تیم بهزی

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا