تیم بهزی: سال نو مبارک!

سلام گرمی داریم به همه کاربران و همراهان بهزی

همه دوستانی که در سال گذشته توفیق این را داشتیم که در مسیر سلامتی همراه هر لحظه آنها باشیم. و حتی همه کاربرانی که تازه و در انتهای سال به ما پیوستند و قرار است در  سال جدید تجربه استفاده از خدمات را داشته باشند. امسال تیم بهزی سعی کرد تا با نهایت توان، عشق و مهارت، خدمات مکمل درمان را به پزشکان و بیماران ارائه کند. خدماتی که امیدواریم توانسته باشد نور امید و دلگرمی به دلها تاباند و موجب بهبود آلام باشد.

شاید بد نباشد به گوشه ای از دستاورد های امسال با هم نگاهی بیندازیم . با افتخار اعلام می‌کنیم که در این مدت در حدود پنجاه هزار توصیه مراقبتی برای بیماران در ایران و سایر کشورهای جهان ارسال کردیم و امیدواریم که این  توصیه ها نقش مهمی در بهبود کیفیت زندگی بیماران ایفا کرده باشد. در این مدت حدود 20000 پیام از سوی بیماران دریافت کردیم و به یاری پزشکان پاسخگوی آن بودیم. یکی از جالب‌ترین نتایج عملکرد بهزی شاید این بود که بدانیم بیشترین بیماری که کیفیت زندگی مردم را تحت تاثیر قرار داده چیست؟  حتی برای خودمان هم جالب بود که جمع بزرگی از بیماران ما با مشکلات سوءهاضمه به عنوان پرتعدادترین بیماری دست‌‌وپنجه نرم می‌کردند و بهزی برنامه های خاصی برای سال جدید برای مدیریت این بیماری دارد.

البته لازم به ذکر است که در این میان گاها بسیار غمگین شدیم چون برخی از بیماران به دلایل اقتصادی نتوانستند در طولانی مدت ما را همراهی کنند. اما ما سعی کردیم با جمع آوری نام این بیماران در قالب طرح عیدانه بهزی فرصت استفاده از آموزش های خود مراقبتی را در عید 98 به صورت رایگان برایشان فراهم آوریم. این طرح در این لحظه در حال اجراست و  امیدواریم با این حرکت به بهبود موثر تر و ماندگار تر آنها کمک کرده باشیم.

در سال گذشته دریافتیم که آموزش کابران تنها یاد دادن نکات نیست بلکه عادت دادن فکر به تعمق در مورد این موضوعات و دادن ابزار لازم است. ما کوشیدیم که با نهادینه ساختن یک دیدگاه خودمراقبتی در زندگی کاربرانمان موثر باشیم.

در این مدت افتخار ارتباط با پزشکانی را داشتیم که میدانند با تلاش در مسیر بهبود سبک زندگی، نه تنها این نسل، بلکه نسل های آینده انسانها نیز بهبود خواهند یافت. پزشکانی که سختی راه را به جان خریده اند تا خدمات درمانیِ بهتر و اثر بخش تری به جامعه ارائه شود و فرا تر از انتظاری که تفکر رایج پزشکی از آنها دارد به واقع و به درستی تیشه به ریشه بیماری ها بزنند.

تیمی که در این مدت این خدمات را برای شما محقق کرده است معتقد است که نهایت هوشمندی و خوش قلبی یک فرد آنجاست که از مهارت های و توانایی های خود تنها در مسیر دستیابی به اهداف فردی استفاده نکند و بکوشد تا تاثیری ماندگار در زندگی مردم داشته باشد. اجازه بدهید این همکاران سخت کوش را به شما معرفی کنیم:

دکتر محمدعلی زارعیان، بهزاد زمانی، نوشین نژادی، سعید نصرت آبادی و مرضیه پورکرمان

ما به وجود همه همکارانمان افتخار میکنیم و امیدواریم که در سال آینده هم امکان خدمت رسانی به مردم عزیزمان برای ما مهیا باشد. دعای ما این است که امیدواریم سال آینده سالی سرشار از سلامتی برای شما باشد و تیم ما بتواند در این مسیر همراهیتان کند.

سال نو مبارک!

بهار مازندرانی

 

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا