سال 99 سلامت و مبارک!

همراهان عزیز با سلام

خدا را شاکریم که سال قبل افتخار این را داشتیم که همراه هموطنانمان باشیم. بهزی در سال 98 کوشید تا مایه سلامتی، دلگرمی، امید و بهبود بیماران و ابزار هوشمندی برای تیم درمان باشد تا سطح جدیدی از حمایت و اثر بخشی درمان را تجربه کنند.

اکنون همه با چالش بزرگی رو به رو هستیم و می‌دانیم راه کار مدیریت آن، آموزش، حمایت و پایش دقیق است و به همین دلیل اهمیت سرویس های ارائه شده توسط بهزی بیش از پیش مشخص شده و مقابله با این شرایط را سهل تر و هوشیارانه تر میسازد. برای مقابله با این ویروس باید همه اعضای جامعه تلاش کنند زیرا انتشار این ویروس ارتباط نزدیکی با کوشش همه ما دارد و در این ارتباط بهزی میکوشد که خدمات آموزش و پایش را به عنوان یک ابزار در اختیار کادر درمان قراد دهد تا تمام سنگینی مقابله با شرایط جدید بر دوش افراد متخصص در حوزه پزشکی و تیم درمان نباشد.

لذا عیدی امسال ما ارائه خدمات آموزش، حمایت و پایش (فالوآپ) به مردم عزیز کشورمان و همه فارسی زبانان در هر نقطه از کره زمین است. تیم درمانی حاذق و پرتوانی هم در قالب # کمپین_امید به ما پیوستند و اکنون با حمایت انها در این مسیر قدم بر میداریم. همکاری با مراکز درمانی چون بیمارستان مسیح دانشوری، بیمارستان امام خمینی، بیمارستان امام حسین، دانشگاه علوم پزشکی تهران و … به ما دلگرمی میدهد که به آینده زیبایی امیدوار باشیم چون با هم از این چالش نیز خواهیم گذشت .

تمام اعضای تیم بهزی شامل دکتر محمد علی زارعیان، مرضیه پورکرمان، ناصر حکمتی، نوشین نژادی، سعید نصرت آبادی، بهزاد زمانی، الناز فقیهی، فرشید شاه مرادی و مرضیه قنبری در روزهای انتهایی سال 98 تمامی تلاش خود را کرده اند که بتوانند خدماتی را آماده کنند که دلگرم کننده بوده و در سلامتی موثر باشد. تیم بهزی تا پرچم سفید خاتمه کرونا به مراکز درمانی مسئول در این چالش و بیماران آنها به رایگان خدمت ارائه میکند تا این کار چشم روشنی کوچک ما باشد برای هموطنانمان و از برکت این حرکت بهره‌مند شویم. شما هم مانند همیشه همراه ما باشید تا خدمات خود را هر روز متناسب با شما بهتر کنیم.

 امسال و هر سال به همراهیتان دلگرمیم …

سال نو  سلامت … سال نو مبارک

بهار مازندرانی – مدیر عامل بهزی

مخاطب گرامی!

در اپلیکیشن بهزی همیشه می‌توانید با پزشک و درمانگر خود مشاوره کنید و از توصیه‌های درمانی برای بهبود کامل‌تر استفاده کنید.

از داروخانه آنلاین بهتیام نیز می‌توانید مکمل‌ها و محصولات سلامت موردنظر خود را آنلاین تهیه کنید. در مسیر سلامتی و خودمراقبتی همراه شما هستیم.

هشدار :

این مطلب صرفاً جنبه آموزشی دارد و نباید جایگزینی برای تشخیص و درمان توسط پزشک قلمداد شود. هرگز عمل به توصیه‌های پزشک را به‌دلیل مغایرت با مطالبی که می‌خوانید، به تأخیر نیندازید یا نادیده نگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا